Kurai Zodiaka zīmei ir vislielākā nosliece uz pašnāvību

Kurai Zodiaka zīmei ir vislielākā nosliece uz pašnāvību

Horoskops stāsta par to, kura no Zodiaka zīmēm ir visvairāk tendēta uz pašnāvībām, un kādēļ viņi to dara.

Zaudējuma sāpes un bezizejas sajūta ir pazīstama katram cilvēkam. Taču, lai tiktu galā ar dzīves pārbaudījumiem, katram ir savas metodes. Dažs pieliek milzu pūles, lai mīkstinātu situāciju, cits gaida izdevīgu brīdi, kad viss atrisināsies pats no sevis. Bet ir arī tādi, kas neredz citu izeju, kā tikai suicīds. Zodiaka zīmes palīdz labāk izprast cilvēka raksturu un noslieci uz pašnāvībām, lai varētu laikus novērst nelaimi.

AUNS

Šai zīmei nepastāv bezizejas situācijas. Viņi uzskata, ka visas problēmas var atrisināt, lai arī tas prasa laiku. Saskaroties ar negatīvajām likteņa izpausmēm, Auns nepārdzīvos un neskries uz grēksūdzi atzīties visos nāves grēkos. Visu savu impulsivitāti viņš izgāzis pār galvu tam, kurš vainojams šīs situācijas radīšanā. Vienīgais, pret ko viņiem ir godbijīga attieksme, tā ir brīvība. To zaudēt Auniem nozīmē brīvprātīgi padoties taisnās tiesas rokās. Suicidālas domas - tas nav par viņiem.

VĒRSIS

Viņiem nav raksturīgi spēcīgu emociju pārdzīvojumi un krišana panikā. Viņiem ir nosliece uz pesimistisku noskaņojumu un melanholiju, taču tas nav iemesls suicīdam. Bet uzvedināt uz pašnāvnieciskām domām viņus var nelaimīga mīlestība vai finansiālas problēmas. Atrunāt no šī izšķirošā soļa viņus spēj tikai tie, kam Vērsis pilnībā uzticas.

DVĪŅI

Viņiem depresija nozīmē kaut ko ārkārtēju. Ar savu dzīvesprieku viņi aplipina apkārtējos, un viņiem lietās vienmēr viss ir tik lieliski, ka nav laika ļauties skumjām un melanholiskam noskaņojumam. Viņiem nav nepieciešams uz kaut ko ieciklēties, lai gan no tiem, kas gribēs viņu dzīvē ieviest haosu un nekārtību, Dvīņi ātri šķirsies. Uzvedināt uz domām par pašnāvību viņus var tikai galēja bezizeja.

VĒZIS

Starp šīs zīmes pārstāvjiem ir liels skaits skaļu pašnāvību. Šie cilvēki ir tik ļoti jūtīgi, ka pastāvīgi atrodas depresijā. Viņiem raksturīgi daudzi postoši ieradumi, kuru dēļ tiek izdarītas pašnāvības. Viņi nespēj cīnīties ar grūtībām, tādēļ visu palaiž pašplūsmā, īpaši nedomājot par rezultātu. Jebkura nopietna problēma var provocēt Vēzi ķerties pie galējiem līdzekļiem un atvadīties no dzīves. Atrunāt viņus spēs tikai tuvākie cilvēki. Un arī tikai tad, ja Vēzis visu diennakti atradīsies viņu kontrolē.

LAUVA

Neskatoties uz savu spilgto un ekscentrisko dabu, Lauvas ir tendētas uz suicīdiem. Šis fakts liecina par viņu īpašo raksturu. Viņi nekad apkārtējiem nedemonstrē savas vājās puses un nelūdz palīdzību. Lauvu slimīgā patmīlība neatstāj viņiem citu izeju, kā ķerties pie galējiem līdzekļiem. Viņi, atrodoties bezpalīdzīgā situācijā, ir pakļauti nervu sistēmas traucējumiem un depresijām. Izvilkt viņus no šāda stāvokļa pa spēkam ir tikai uzticamiem draugiem.

JAUNAVA

Šī zīme tik ļoti visu plāno un saliek dzīvē pa plauktiņiem, ka liekas, ka jebkura novirze var iedzīt viņus melanholijā. Pie radušās situācijas viņi tik demonstratīvi sāk sevi žēlot, ka tie, kuri redz šīs ciešanas, nekavējoties metas viņiem palīgā. Atvadīties no dzīves viņiem neļauj saprāts un prasme savu dvēseles stāvokli ātri nostādīt vajadzīgajā līmenī. Iespaidot Jaunavas var tikai psihiski traucējumi, kas radušies apziņas aptumšošanās rezultātā. Atgriezt viņus normālā dzīvē spēs tikai psihologi.

SVARI

Viņi atrodas pastāvīgos harmonijas un līdzsvara meklējumos, tādēļ tik ļoti ir pakļauti garastāvokļa svārstībām. Svari satraucas par dažādiem notikumiem, pārdzīvo citu ciešanas un atrodas gaidāmās trauksmes stāvoklī. Viņu vārgā nervu sistēma bieži iziet no ierindas, neizturot pārslodzi. Taču ķerties pie galējiem līdzekļiem viņiem liek tikai pilnīga bezizeja, kad situācija vairs nav labojama. Lai Svarus nomierinātu, viņiem jāļauj izkratīt sirdi kādam, kam viņi pilnībā uzticas.

SKORPIONS

Šai zīmei ir vissarežģītākā un noslēpumainākā dvēsele. Nekad nevar zināt, kas slēpjas aiz vienaldzības maskas, un par ko viņi vispār domā. Viņu domās valda tāds haoss, ka reizēm viņi paši tās nespēj savākt kopā. Skorpionii klusi un nelokāmi spēj pārciest visas dzīves grūtības, nestāstot par savām problēmām pat saviem tuvākajiem. Par galēju soli viņi nekad neizšķirsies, taču kalt atriebības plānus gan ir viņu stilā. Pie tam, savu upuri viņi spēj novest līdz pašnāvībai un nekad par to nenožēlos.

STRĒLNIEKS

Viņu nepastāvība un optimistiskais noskaņojums neļaus viņiem pārslēgties uz sarežģītām problēmām. Viņi visā spēj saskatīt pozitīvu momentu, ja tikai nedaudz pagaida un paskatās uz situācija no citas puses. Strēlnieki par saviem pārdzīvojumiem bez problēmām var pastāstīt gan tuviniekiem, gan gluži svešiem cilvēkiem. Viņiem ir svarīgi saņemt pareizo padomu, kas izkliedēs visas viņu šaubas. Viņi nekad nenonāk depresijā, jo Strēlnieki zina izeju - doties ceļojumā vai nomainīt dekorācijas.

MEŽĀZIS

Sākumā liekas, ka tik aukstas personības nemaz nezina, kas ir pārdzīvojumi. Taču tieši šis zīmes pārstāvji kļūst par īstiem pašnāvniekiem. Viņu iedzimtā noslēgtība neļauj viņiem dalīties savās problēmās ar citiem. Lai gan jebkuru vieglu saslimšanu viņi spēj pārveidot par nāvējošu slimību. Iedzīt bezizejas stūrī viņus var sarežģīta situācija, kuras rezultāts ir strupceļš. Dažos gadījumos Mežāži sāk uzvesties neadekvāti, ar ko sev pievērš pastiprinātu uzmanību, kas viņiem nozīmē palīdzību.

ŪDENSVĪRS

Šī ir radošu un talantīgu cilvēku zīme. Bet radošiem cilvēkiem ir nosliece uz pārdzīvojumiem un personības traucējumiem. Viņus izsist no sliedēm var ne tikai radošā krīze, kas viņus laiku pa laikam piemeklē. Viņu hroniskais nogurums neļauj viņiem normāli koncentrēties, tādēļ viņu šedevri prasa milzumdaudz laika to atklāšanai. Šāds lietu stāvoklis ne vienmēr apmierina Ūdensvīru, un nav izslēgts, ka viņi kļūst par drūmu domu ķīlniekiem. No tā izvairīties viņiem palīdzēs pastāvīga pašattīstība.

ZIVIS

Smalkajai un ievainojamajai dvēselei neatliek nekas cits, kā pārdzīvot pastāvīgo notikumu maiņu. Savās fantāzijās šie cilvēka rada ideālo pasauli, kur nav rupjības un melu. Un, ja viņu slepenajā pasaulē iekļūst svešinieks, viņi sāk noslēgties sevī. Viņi bieži aizraujas ar mistiskām zinātnēm, kas slikti atsaucas uz viņu neaizsargāto auru. Pavedināt uz pašnāvību viņus var tikai nevēlēšanās samierināties ar rupjo realitāti, kurai viņi nespēj pielāgoties. Īpaši smagos gadījumos Zivīm ir nepieciešama psihologa palīdzība.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!