Ķīnā kāds 11-gadīgs zēns apzināti sāka pieņemties svarā, lai glābtu savu tēvu

Ķīnā kāds 11-gadīgs zēns apzināti sāka pieņemties svarā, lai glābtu savu tēvu

Šī ģimene dzīvo Ķīnā Siņsjaņas provincē. Viņi dzīvo visai trūcīgi, neraugoties uz to, ka māte un tēvs augu dienu strādā vaiga sviedros, lai izaudzinātu savus dēlus. Taču drīz vien ģimenes galvas veselība strauji sāka pasliktināties, un pēc izmeklējumiem slimnīcā viņam tika uzstādīta bēdīga diagnoze - asins vēzis.

Sieva kļuva par vienīgo ģimenes barotāju, centās iekrāt naudu vīra ārstēšanai, atlika mājai un ēdienam, zēnu skološanai. Taču ārsti, zinādami par ģimenes materiālo stāvokli, pat necentās vīrietim meklēt donoru. Tikai pēc izmeklēšanas noskaidrojās, ka vecākais dēls, kuram bija 11 gadu, var glābt savu tēvu. Bet viņa svars bija tikai 30 kg. Lai veiktu visas nepieciešamās medicīniskās procedūras, viņa svaram vajadzētu būt vismaz 50 kg. Citādi tas varētu apdraudēt viņa dzīvību.

Un tad zēns nolēma uzņemt šos nepieciešamos kilogramus. Viņš sāka ļoti daudz ēst, turklāt barojošus un kaitīgus ēdienus. Viņam gāja grūti, svars viņu iespaidoja, taču vienīgais, ko zēns atkārtoja, bija: ‘’Es negribu zaudēt tēvu!” Redzēdami zēna centienus, viņa skolotāji izveidoja labdarības fondu, kur drīz vien tika sakrāta vajadzīgā summa zēna tēva ārstēšanai. Un zēns sasniedza vajadzīgo svaru! Tagad zēna tēvs atveseļojas un ir pateicīgs dēlam par tik pašaizliedzīgu soli. Li Zikuaņ sāka intensīvi nodarboties ar sportu, lai atbrīvotos no liekā svara. Jo viņš vēlas izaugt vesels un stiprs.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!