Kas bija paslēpts 100 gadu vecā lādē

Kas bija paslēpts 100 gadu vecā  lādē

Katrs var atrast kaut ko vērtīgu. Vajadzīgs tikai nedaudz veiksmes un uzmanības. Cilvēki bieži nevajadzīgu krāmu kaudzē atrod patiešām interesantas lietas, kuras, kā pēc tam izrādās, arī visai labi maksā.

Šāds gadījums notika arī Norvēģijā. Tronheimā 75 gadus vecais namīpašnieks šķiroja kārtējo krāmu kaudzi. Viņa uzmanību piesaistīja kāda veca, noputējusi lāde. Tā nebija atvērta vairāk kā 100 gadu.

Lāde izrādījās pilna ar vecām, ļoti kvalitatīvām sporta precēm. Tur pārsvarā bija beisbola cimdi, bumbiņas un krūšu sargi. Tie bija izgatavoti ap 1920.gadu un bija visai reti.

Visi izstrādājumi bija firmas Droper and Maynard ražojums. Laika periodā no 1880. līdz 1930.gadam šī kompānija bija līderis sporta preču piegādēs, un vairāk nekā 80% spēlētāju deva priekšroku tieši šīs firmas inventāram.

Visvērtīgākais starp citām lietām izrādījās Beiba Rūta beisbola cimds. Vēlāk tas izsolē tik pārdots par 11 600 dolāriem.

Beibs Rūts spēlēja no 1914.-1935.gadam. Taču tā bija ne pati dārgākā kādreiz slavenā beisbolista lieta. Viņa krekls tika pārdots par 415 000 dolāriem.

Beisbolists tiek uzskatīts par rekordistu vairākās šī sporta veida disciplīnās, un viņa sasniegumus vēl neviens nav pārsniedzis. Viņš ir arī viens no 5 beisbolistiem, kuri pirmie tika iekļauti beisbola nacionālajā slavas zālē. Tāpēc viņa atstātajām beisbola lietām ir tik liela vērtība.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!