Kāpēc sievietes pēc 60 nelabi ož? Mans personīgais viedoklis

Kāpēc sievietes pēc 60 nelabi ož? Mans personīgais viedoklis

Labdien! Šodien ar jums runā Anastasija.

Pēdējā laikā esmu sākusi ievērot, ka kad no rīta braucu tramvajā uz darbu, mans deguns pastāvīgi saož kādu ne pārāk patīkamu smaku. Loģiski, rodas jautājums “no kurienes gan tā nāk?”

Atbilde atnāca pati…

Blakus man vienmēr sēž vai stāv sieviete. Redzams, ka viņai ir jau krietni pāri 60. Kāpēc gan tādā vecumā no viņas nāk nepatīkama smaka? Kāpēc tā notiek?

Es tagad nerunāju par kādu vienu konkrētu sievieti, kuru satieku tramvajā – tas notiek regulāri un pēdējā lakā šī doma mani nodarbina.

Es, protams, visu saprotu. Daudzas sievietes šajā vecumā vairs nav tik lokanas, iespējams, slimo ar kādu kaiti, kas neļauj tām patstāvīgi nomazgāties. Taču kāpēc vienmēr par “smakojošo objektu” ir izrādījušās pilnīgi veselas tantiņas?

Man šķiet, ka nevienai sievietei visā plašajā pasaulē mūsdienās nav grūti sakopt sevi, un te es nerunāju par kaut kādiem spa saloniem vai “skaistuma akadēmijām”.

Taču man šķiet, ka visām taču pietiek naudas gabaliņam ziepju un zobu pastai.

Arī es šad un tad ieeju second hand veikalā un par lētām naudiņām nopērku kādu blūzi vai džemperīti. Tās ir labas lietas un nemaksā dārgi. Var taču izmazgāt un smaržot patīkami. Taču pēdējā laikā es sāku saprast, kāpēc sievietes pēc 60 gadu vecumā sāk nelabi ost – tas ir visparastākais vecuma slinkums.

Viņām trūkst motivācijas sekot savai higiēnai, domājot, ka vairs nevienam viņas nav interesantas un vajadzīgas. Taču tas nebūt tā nav. Diemžēl, itin bieži iznāk saskarties ar šīm sievietēm. Tā protams, ir viņu pašu izvēle, nevienu nosodīt netaisos.

Un kā domājat jūs? Kāpēc dažas sievietes pēc 60 sāk nelabi smakot?

Ierakstiet jūsu viedokli komentāros!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!