Kādēļ ap roku ir jānēsā sarkans diegs ar 7 mezgliem? Vai Tu nēsā?

Kādēļ ap roku ir jānēsā sarkans diegs ar 7 mezgliem?  Vai Tu nēsā?

Šodien tādu aksesuāru, kā sarkanais diegs, var redzēt daudziem. Vieni to nēsā pret aizsargāšanos, citi – bagātības pievilināšanai, bet vēl kāds domā, ka tā vienkārši tāda mode. Un nu pienācis tas brīdis, kad esi dabūjusi sarkanu diegu un nu vajag to apsiet ap roku. Kā pareizi veicams šis rituāls un kāpēc diegs jāsien ar septiņiem mezgliem? Kāpēc ne ar trijiem vai desmit? Nolēmām uzzināt no pieredzējušiem kabalistiem , nevis tirgotājiem, kā pareizi nēsāt sarkano diegu un ar cik mezgliem to sasiet. Un pats galvenais- kāpēc to darīt.

Kabala, kā mācība par dievišķo atklāsmi, kas aizzīmogota svētajās jūdaisma grāmatās, ļoti lielu nozīmi pievērš numeroloģijai. Jo simboli ciparu veidā, kas izmantoti šajos vēstījumos, sevī glabā atslēgu uz slepenajām zinībām, kas palīdz cilvēkam visās dzīves sfērās.

Pēc Kabalas, cipars 7 simbolizē garīgumu un pārtapšanu. Tāpat šis cipars simbolizē vienu no kanāliem, ar kuru palīdzību Radītājs pārvalda pasauli, tā saucamo izturības (mūžības) kanālu. No tā izriet, ka leģendārais sarkanais diegs ar septiņiem mezgliem veido saikni ar tavu garīgo pasauli, kas kā drošs vairogs pasargās tevi no jebkura ļaunuma, netīrām domām un melnas skaudības, kas varētu tev kaitēt.

To ir svarīgi saprast un apzināties, jo daudzi cilvēki, dažādu ticējumu iespaidā rituāla veikšanas – mezglu siešanas laikā sāk izteikt dažādas vēlēšanās vai dot sev solījumus, bet tas tikai rituālu sajauc, mazina sarkanā diega aizsardzību un padara cilvēku ievainojamāku. Pret katru šādu aizsargājošo diegu jāattiecas nopietni.

Daudz dažādu sarkanu diegu var redzēt aksesuāru un juvelieru veikalos. Taču kabalisti saka, ka nevajag savu diegu papildināt ar dažādām krellītēm un kuloniem ar citu kultūru talismaniem. Ir jāizvēlas tas, kuram tu tici. Un protams, piepildi savu iekšējo pasauli ar labestību.

Sarkanais diegs jāsien ap kreiso roku. Vislabāk būs, ja to izdarīs tuvs cilvēks. Diega siešanas laikā ieteicams noskaitīt lūgšanu Ben Porat, kura pastiprina diega iedarbību: ”Kā zivis uz zemes ir ūdeņu klātas un ļaunai acij nav varas pār tām, tā ļaunai acij nav varas pār Jāzepa pēctečiem. Pār aci, kas neiekāro to, kas tai nepieder, nav varas ļaunai acij.”

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!