Kā dzīvo ‘’īkstīte’’,kas visu mūžu tā arī paliks lelles lielumā

Kā dzīvo ‘’īkstīte’’,kas visu mūžu tā arī paliks lelles lielumā

Palūkojieties uz šo jauko mazulīti attēlā. Liekas, nav nekā neparasta - maza meitenīte sēž savos ratiņos. Tikai patiesība ir tāda, ka šie ratiņi nemaz nav paredzēti bērnam, bet gan vidēja izmēra lellei.

Mūsu stāsta varonei vārdā Abigeila vienkārši ir ļoti sīks augums. Meitenīte piedzima ar ļoti retu pundurauguma formu. Pilns šīs diagnozes nosaukums skan visai sarežģīti, bet, vienkāršiem vārdiem izsakoties, pie šādas patoloģijas organisms neaug vispār.

Diemžēl arī mūsdienu medicīna nevar palīdzēt Abigeilai. Savos 2 gadiņos mazā meitenīte sver tāpat kā jaundzimušais - vien 4 kg. Viņas vecākā māsa, kura ir par 2 gadiem vecāka, salīdzinājumā izskatās patiesi milzīga.

Lai ‘’īkstītei’’ būtu ērti, viņai tiek pasūtītas īpašas miniatūras mēbeles, rotaļlietas un sadzīves priekšmeti. Pēc ārstu prognozēm, ja meitenīte arī paaugsies, tad pavisam nedaudz, taču visā pārējā meitenei ir visas iespējas dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Ar laiku viņa iemācīsies staigāt, runāt, varēs mācīties un iegūt savām iespējām atbilstošu profesiju. Bet vecāki nepārstāj cerēt, ka reiz medicīna aizies tik tālu, ka spēs palīdzēt viņu mazajai ‘’īkstītei’’.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!