Kā atbrīvoties no nīstajiem maisiņiem zem acīm

Kā atbrīvoties no  nīstajiem maisiņiem zem acīm

Šī ir roblēma, kas sievietes satrauc vairāk, nekā pirmo krunciņu parādīšanās. Nepareizs dzīvesveids, regulāra neizgulēšanās un piesārņota apkārtējā vide, tā ir tikai neliela daļiņa no tā, kas rada tādu kosmētisko defektu, kā maisiņi zem acīm.

Vairumam no mums maisiņi zem acīm ar gadiem kļūst izteiktāki sejas uzbūves ģenētiskās individualitātes dēļ. Ja jaunības gados jūs manījāt tikai nelielu pietūkumu zem acīm, tas ne vienmēr nozīmē ģenētisku noslieci uz kaut kādām slimībām. Agrīni zilganie loki zem acīm var būt, kā signāls, ka vairāk uzmanības jāvelta ādas ap acīm kopšanai. Vieglāk taču ir lakus novērst, nekā vēlāk kaut ko mainīt.

Krēmi ādai ap acīm

Ja kopš agras jaunības jūs sev novērojat pietūkumu zem acīm, tam vajadzētu būt par iemeslu sākt rūpēties par acu zonu jau tūlīt. Ja jums ir pāri trīsdesmit, tad jau sen ir laiks to darīt. Izvēlieties krēmus, kas noņem pietūkumu, uzlabo asins mikrocirkulāciju, un regulāri tos lietojiet, lai bremzētu ģenētiskā faktora noteiktās vecuma izmaiņas.

Nekad neēdiet pirms gulētiešanas

Ledusskapja apmeklēšana naktī kaitē ne tikai veselībai un figūrai, bet spēj nodarīt ļaunumu arī jūsu acu skaistumam. Naktī metabolisms palēninās, tāpēc visu, ko jūs apēdīsiet pirms gulētiešanas, nieres un organisms kopumā sagremos ar grūtībām. Un pietūkums no rīta būs garantēts!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!