Kā atbrīvoties no nezālēm dārzā? Neticēsi, bet tas tiešām strādā

Kā atbrīvoties no nezālēm dārzā? Neticēsi, bet tas tiešām strādā

Ļoti neticami, bet izrādās, ka šis tiešām strādā.

Ja jūs 18. jūnijā līdz pulksten 13.00 dienā no dārza izravēsiet visas nezāles, tās vairs neaugs. Kad es pirmo reizi lasīju par to vecajā grāmatā, es tūlīt nolēmu veikt eksperimentu – es izvēlējos daļu zemes gabala un iznīcināju visas nezāles pirms noteiktā laika.

Tajā pašā gadā pārliecinājos, ka nezāles aug visur, bet eksperimentālajā zemes gabalā – ne viena! Var tikai brīnīties, bet 18. jūnijā –dārzniekiem ir īpaša diena gadā.

Es to vienmēr izmantoju, un manā dārzā nav nevienas nezāles – ticiet vai pārbaudiet to. Uz nākamo gadu ņemiet vērā šo dienu, tādēļ saglabājiet šo padomu jau tagad!

Vēl lielisks veids kā iznīcināt nezāles ir uzvārīt ūdeni (der arī ūdens no kartupeļu, makaronu un citu ēdienu gatavošanas), uzliet to uz nezālēm, neaizskarot dārza puķes vai augus, un pēc pāris dienām tās tiks iznīcinātas. Vislabāk pēc tam izraut vai izrakt no zemes arī sakni, lai tās neataugtu tik ātri.

Galda etiķis vai kāda marināde ar etiķi sastāvā, piemēram, no marinētiem gurķiem, arī var tikt izmantots nezāļu iznīdēšanā. Nezālēm netīk etiķa vide, tāpēc tās iznīks jau pāris dienu laikā pēc to apliešanas.

AVOTS: огородсад

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!