4 lietas, kas izmainīs jūsu dzīvi uz labo pusi

4 lietas, kas izmainīs jūsu dzīvi uz labo pusi

Jūs sapņojat par labāku dzīvi, bet visus svarīgākos soļus atliekat ‘’uz rītu’’? Tā paiet gads, divi un vēl daži gadi, nekas nemainās, un jūs vēl aizvien esat neapmierināts ar sevi. Ja esat noguris dzīties pakaļ panākumiem un neziniet, ar ko sākt, lai dzīvotu tādu dzīvi, par kādu esat sapņojis, tad jums noteikti ir jāizlasa šis raksts.

Kādas ir jūsu sajūtas, pamostoties no rīta, - mundrums un lielisks garastāvoklis vai nogurums un nožēla, ka vakar nedevāties agrāk pie miera? Ja jums atbilst otrais variants, tad viennozīmīgi ir pienācis laiks visu mainīt. Atcerieties, ka viss ir jūsu rokās, un viss ir iespējams, ja jūs to patiesi vēlaties.

Panākumu pamatā ir pozitīvi ieradumi

Jūsu pašsajūta ir tieši atkarīga no tā, cik jūs guļat, ar kādu garastāvokli mostaties no rītiem, ko ēdat, ko dzerat un cik bieži nodarbojaties ar fiziskām aktivitātēm. Ja jūs vēlaties mosties možs un atpūties, izjust spēka un enerģijas pieplūdumu pēc ēšanas, un labprāt nostāties uz svariem, jo tie ik reizi rādīs vēlamo rezultātu, tad sāciet veidot veselīgus ieradumus.

1.Neēdiet par daudz. Uzņemiet ēdienu nelielām porcijām, tad organismam būs vieglāk to pārstrādāt. Optimālais variants - pilnībā pāriet uz augu izcelsmes uzturu, jo tam ir zemāka kaloritāte. Tas varētu likties sarežģīti, sākumā jūs patiešām jutīsiet izsalkumu, taču ar laiku organisms pieradīs, un tas jums nāks tikai par labu. Dietologi iesaka samazināt porciju lielumu līdz šādiem rādītājiem:

  • graudaugi un pākšaugi - pa pusglāzei;
  • dārzeņi - divas, maksimums, trīs glāzes;
  • augļi - viena glāze;
  • vērtīgās taukvielas - 1/4 glāzes;
  • riekstu pasta - maksimums divas ēdamkarotes;
  • olīveļļa - viena ēdamkarote.

Ēšanas laikā jūs nekas nedrīkst traucēt, centieties ēst pārdomāti un nesteidzoties. Kad porcija ir apēsta, nolieciet malā galda piederumus un pagaidiet pusstundu, līdz smadzenes saņems sāta sajūtas signālu. Jums jāiemācās gūt baudu no ēdiena. Tāda pieeja ļaus sabalansēt svaru ātri un, nekaitējot veselībai, kā arī aizmirst par to, kas ir problēmas ar gremošanu, piemēram, vēdera uzpūšanās un sāpes.

2.Beidziet slinkot. Tas ir slikts ieradums, no kura vajadzētu atbrīvoties. Radiniet sevi pie strādāšanas un katru darbu dariet ar mīlestību, tostarp darbu pašam ar sevi. Labs paņēmiens ir pierakstīt bloknotā to, ko jūs vēlaties sevī mainīt un strādāt pakāpeniski pie katra punkta.

3.Vairāk lasiet un mazāk skatieties TV. Lasīšana labvēlīgi ietekmē smadzeņu darbību un paplašina redzesloku.

4.Veltiet laiku fiziskai slodzei. Ja jums nesanāk apmeklēt sporta zāli, būs arī pietiekami vismaz pusstundu veltīt ikdienas pastaigai. Biežāk atrodieties svaigā gaisā, nodarbojieties ar sportu, kad jums ir ne tikai iespēja, bet arī vēlēšanās. Pat vienkārša pastaiga atstās labvēlīgu iespaidu uz sirds-asinsvadu sistēmu. Un atcerieties - viss ir jādara ar baudu.

Jūs paši izlemjat - būt veselam vai slimot. Visas jūsu nepatikšanas - tas ir noteiktu faktoru kopums, kas noveduši jūs turp, kur jūs tagad esat. Varbūt ir vērts aizdomāties - vai nebūtu laiks pamainīt šos faktorus (t.i. ieradumus) un sākt dzīvot tā, kā jau sen esat sapņojis?

Atcerieties, ka ikviens cilvēks spēj mainīt savu dzīvi, un jūs neesat izņēmums. Beidziet meklēt attaisnojumus, sāciet rīkoties tūlīt pat, un jūs sasniegsiet nospraustos mērķus. Atsakieties no pasīvās lomas un izdariet apzinātu izvēli, neviens cits bez jums to nespēs.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!