Es nekad nedomāju, ka sīpols ir tik veselīgs

Es nekad nedomāju, ka sīpols ir tik veselīgs

5. Ārste klepu ar sīpolu.

Sīpolu sula ar cukuru vai medu - efektīvs sīrups pret klepu, bet reti kurš lieto to šādā veidā. Tāpēc klepus gadījuma ievieto ausī sīpola gabaliņu. Šādi tā sula nokļūs asinīs un atbrīvos tevi no mokošā klepus.

6. Tev ir drudzis?

Ja tev paliek nevis karsti, bet ļoti auksti, sīpols tev palīdzēs tikt galā ar to. Apēd vienu veselu sīpolu un pēc pāris stundām tev paliks labāk.

7. Lietojot sīpolu pāries galvassāpes un sāpes ausīs.

Sāpes ausīs ir ļoti nepatīkamas, bet ar sīpolu palīdzību no tām ļoti ātri var tik vaļā. Vienkārši ievieto ausī gabaliņu sīpola un tas mazinās iekaisumu. Ja tevi moka galvassāpes, tad atkārto šo procedūru pirms gulēt iešanas un atstāj sīpolu uz nakti, lai tas ārstē līdz rītam.

8. Sīpols mazina rētas.

Tas skan kā brīnums, bet ir patiesība. Patiešām ķirurģskās rētas var mazināt ar sīpolu palīdzību. Regulāri ierīvē sīpolu konkrētajā vietā.

9. Bišu kodumi.

Ja jums ir iekodis, kāds insekts, tad pieliekat tajā vietā sagrieztu sīpolu. Tas mazinās tūsku, izvilks indi un veicinās dzīšanas procesus.

Šie mazie ieteikumi palīdzēs tev retāk indēt savu organismu ar medikamentiem. Atceries šos sīpola pielietojumus, jo tie tev turpmāk noderēs!


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!