Draudzene atdzinās, ka bieži mazgā matus ar ‘’Fairy’’ un gandrīz nekad nepērk šampūnu

Draudzene atdzinās, ka bieži mazgā matus ar ‘’Fairy’’ un gandrīz nekad nepērk šampūnu

Nesen satiku savu draudzeni, iegājām tuvējā kafejnīcā izdzert pa kafijas tasei un sākām runāties. Pamanīju, ka viņas mati kļuvuši īpaši mirdzoši, kupli un izskatās vienkārši satriecoši. Es pajautāju, kā viņa to panāk. Draudzene no sirds iesmējās.

Viņa pastāstīja, ka jau sen mazgā matus ar trauku mazgāšanas līdzekli. Reizēm gan izmanto šampūnu, bet ne bieži. Mati no dabas viņai ir taukaini, un delikātie šampūni nespēja tikt galā ar šo problēmu. Taču ‘’Fairy’’ izrādījās īsts atklājums.

Man jau bija nācies dzirdēt, ka ‘’Fairy’’ lieliski iztīra taukus no apģērba un mājas tekstila. Bet viens pazīstams automehāniķis atklāja, ka tikai ar šo līdzekli viņam izdodas nomazgāt no rokām mašīneļļu darba dienas beigās. Taču draudzene man pavēstīja kaut ko nedzirdētu.

Es pajautāju, kā gan viņa kas tāds ienāca prātā? Izrādījās, ka reiz viņai bijis kaut kur ļoti jāsteidzas, bet šampūns mājās bija beidzies. Tad nu sanācis šāds atklājums. Vai jūs kādreiz ko tamlīdzīgu esiet dzirdējuši? Vai riskētu pamēģināt?

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!