Deviņas lietas, ko dara visi bagātnieki un kuras noteikti nedari tu

Deviņas lietas, ko dara visi bagātnieki un kuras noteikti nedari tu

Viņi nedodas pensijā

Protams, arī bagātnieki atpūšas un viņi to var atļauties darīt ilgi pirms tam, kad sasniegts pensijas vecums. Tomēr, kad šis vecums ir sasniegts, viņi turpina strādāt. Tas ir tāpēc, ka aizrautīgam cilvēkam ir grūti sēdēt bezdarbībā un neko nedarīt.

Viņi ir taupīgi

Katru dienu mārketologi “liek” mums kaut ko pirkt. Ļoti bieži mēs pat nesaprotam, ka nesen veiktais pirkums nav mūsu apzināta izvēle, bet gan visur esošās reklāmas nopelns. Bagātie cilvēki neuzķeras uz mārketologu trikiem. Viņi pērk to, kas tiem patiešām ir nepieciešams. Atlikušos resursus viņi iegulda vērtīgākā pasākumā. Ne velti saka: “Ietaupīts penijs – nopelnīts penijs.”

Viņi izmanto atlaides

Bagātie cilvēki nepaslinko, lai izpētītu atlaižu un akciju iespējas. Atkal jau sekojot augšminētajam ieradumam – kāpēc maksāt vairāk, ja var ietaupīt?

Viņi plāno budžetu

Visi bagātie cilvēki plāno savu budžetu. Viņi rēķina ieņēmumus un izdevumus, ieguldījumu procentus , bonusus, dāvanas. Citiem vārdiem sakot, uzskaitīts tiek katrs cents. Šeit vissvarīgākais ir būt godīgam pašam pret sevi, “neizmirst” uzskaitīt izdevumus. Pierakstot izdevumus – ieņēmumus kaut viena gada garumā, jūs uzskatāmi redzēsiet, kuras kategorijas paņem visvairāk naudas, un kur nav vajadzīgs tērēt tik daudz.

Viņi neizskatās bagāti

Bagātniekiem nav nepieciešams visiem demonstrēt ka viņi ir turīgi. Vairumā gadījumu viņiem ir adekvāts pašvērtējums un viņi izskatās pēc parastiem cilvēkiem. Bet pats galvenais – bagātie cilvēki vairo savu bagātību, lai dzīvotu spilgtu un pilnvērtīgu dzīvi. Viņi nevienam neko necenšas pierādīt, viņi izbauda pasauli sev apkārt!


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!