Kā šodien izskatās puisēns - ‘’Pinokio’’, kurš piedzima ar retu patoloģiju

Kā šodien izskatās puisēns - ‘’Pinokio’’, kurš piedzima ar retu patoloģiju

Mazais Ollijs Trezis nāca pasaulē kā ne gluži parasts bērns. Vēl plānveida USG pārbaudē ārsti pamanīja, ka mazulim ir attīstības īpatnības, taču neviens negaidīja, ka izrādīsies tieši tā.

Puisēns piedzima ar milzīgu degunu. Tomēr tas nebija vienkārši kosmētisks defekts. Izrādījās, ka Ollijam ir reta ģenētiska patoloģija ‘’encefalocele’’, kad smadzeņu audi attīstības procesā iziet ārpus galvaskausa caur dabiskajām atverēm, veidojot ‘’maisiņus’’. Ollija gadījumā tas izrādījās tieši deguna dobums.

Zēns auga, un reizē ar viņu palielinājās arī deguns. Kad Ollijam palika 9 mēneši, ārsti ļoti ieteica veikt operāciju. Mazulis jau sāka celties kājās, un tas viņam bija ļoti bīstami. Mazākā deguna trauma, pat ne pārāk nopietna, varēja kļūt par meningīta iemeslu. Beigu beigās vecāki piekrita operācijai.

Pēc operācijas Ollijs pārvērtās. Un runa nav tikai par ārieni: mazulis beidzot varēja normāli elpot, kas agrāk bija visai problemātiski. Meklēdama atbalstu, Ollija māte publicēja savu stāstu sociālajos tīklos. Taču, sievietei par ļoti lielu izbrīnu, daži tīklu lietotāji bija atstājuši negatīvus komentārus, kuros nosauca puisēnu par ‘’briesmoni’’ un teica, ka ‘’labāk, lai viņš nemaz nebūtu dzimis’’.

Lai gan labo komentāru bija daudz vairāk. Ollija māmiņa pastāstīja, cik vīrišķīgi Ollijs ir izturējis ārstēšanos. Ollijs gandrīz venmēr smaidījis ārstiem, pat tad, kad viņam sāpējis. Šodien ‘’reālais Pinokio’’ jau vairs īpaši neatšķiras no saviem vienaudžiem, Ollijam ļoti patīk plunčāties baseinā un rotaļāties ar savu vecāko māsu Anabellu, kura viņu vienkārši dievina.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!