8 lietas, kuras jūs galu galā nožēlosiet, kad būsiet vecāki

8 lietas, kuras jūs galu galā nožēlosiet, kad būsiet vecāki

Liekas, ka laiks rit un dzīve mums ātri paskrien garām. Kad esam jauni, mēs esam aizrauti ar domām, kas mēs varētu būt, un ka mēs varam kļūt par jebko, ko sapņojam, tomēr reizēm mēs esam tik ļoti pieķērušies dzīves bezgalīgajai rutīnai, ka aizmirstam dzīvot tagadnē. Mēs turpinām smagi strādāt tālajai nākotnei. Mēs cīnāmies, lai pensijā varētu labi atpūsties, un mēs neapstājamies, kamēr nenodrošinām saviem tuviniekiem dzīvē nepieciešamās lietas. Mēs dzīvojam gaidot nedēļas beigas, algas dienu, atvaļinājumu. Un mēs palaižam garām dzīvi. Un, kad mēs to saprotam, jau ir par vēlu. Šeit ir saraksts ar lietām, kuras cilvēki bieži nožēlo kļūstot vecākiem. Neļaujiet dzīvei paiet jums garām, tā vietā - apstājieties un izbaudiet to pilnā mērā. Pārliecinieties, ka darāt visu, ko vēlas jūsu sirds, jo dzīve ir īsa. Padariet to vērtu.

1. PĀRĀK DAUDZ UZTRAUKTIES

Mēs neapzināti tērējam daudz laika uztraucoties par lietām, kuras mūs dažreiz neskar. Tik triviālas lietas, ka tās pat nav vērts apspriest. Jums ir jāsaprot tas, ka laiks mūs nekad negaidīs. Mums ir tikai viena dzīve, un mūsu pienākums ir to padarīt labu. Pārtrauciet uztraukties par lietām, kuras nevariet kontrolēt, un par lietām, kuras jūs absolūti neskar. Nelieniet citu darīšanās un virzieties tālāk.

2. NESEKOT SAVIEM SAPŅIEM

Viena no lielākajām kļūdām, ko cilvēki pieļauj, ir uzklausīt kāda cita viedokli par viņu karjeras mērķiem. “Eh, nemaz nemēģini studēt mākslu, tā nav ienesīga joma.”; "Tu nevarēsi atrast darbu!" un tā tālāk… Pazīstama situācija? Jā.

JŪS VARAT DARĪT VISU, protams-ja-lai-izskatitos-par-15-gadiem-jaunaka-jums-vajadzes" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'ko vēlaties'});">ko vēlaties. Jūs varat kļūt par visu, protams-ja-lai-izskatitos-par-15-gadiem-jaunaka-jums-vajadzes" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'ko vēlaties'});">ko vēlaties, ja vēlaties to pietiekami spēcīgI, un, protams, par to ļoti smagi strādājot. Tas, ko jūs izvēlaties tagad, galu galā definēs jūs kā personu. Neļaujiet citiem noteikt, kas jums nāks par labu. Atcerieties to!

3. SAMIERINĀŠANĀS AR TO, KAS IR, NEVIS ĪSTAS MĪLESTĪBAS MEKLĒŠANA

Šķiet, ka tik daudz cilvēku mūsdienās baidās iziet no noteiktām attiecībām, neskatoties uz to, ka viņi tajās jūtas neapmierināti. Viņi baidās palikt vieni. Baidās, ka viņi neatradīs kādu, kas viņus mīlēs. Tā vietā viņi izvēlas palikt kopā ar personu, kas viņiem vienkārši patīk. Lūdzu, nekad nepieļaujiet šo kļūdu. Jūs esat pelnījis tik daudz vairāk. Jūs esat pelnījuši piedzīvot patiesu mīlestību, un jūs esat pelnījuši, lai jūs tiktu mīlēti tāpat. Un neko mazāk!

4. NECEĻOT TAD, KAD BIJA IESPĒJA

Pavadiet savu jaunību pilnībā izdzīvojot šo pasauli. Izmantojiet visas iespējas, kuras jums ir, lai ceļotu un redzētu pasauli. Tur ir tik daudz skaistuma. Nevilcinieties pat uz brīdi. Ietaupiet naudu un dodieties dzīves piedzīvojumā kaut kur ārpus horizonta. Jūs redzēsiet, ka pieredze ir vērtīgāka nekā lietas. Piedzīvojumi paliek uz mūžu.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!