5 pazīmes, kas liecina, ka garu pasaule vēlas mums palīdzēt

5 pazīmes, kas liecina,  ka garu pasaule vēlas mums palīdzēt

Esiet atraduši spalvu vai monētu ļoti savādā vietā? Garu pasaule darbojas caur dažādiem elementiem, lai jums palīdzētu.

Lūk, piecas pazīmes, kas liecina, ka gari vēlas jums palīdzēt:

1.Sāk darboties elektrība

Ēteriskā pasaule atrodas augstākās vibrācijās, nekā mūsu trīsdimensiju Zeme. Garu pasaule izmantos televizorus, radiouztvērējus, datorus, mobilos telefonus un gaismas ķermeņus sava vēstījuma nodošanai. Jūsu mirušais mīļotais vai garīgais gids cenšas jums kaut kā palīdzēt. Jūs domājat par mīļoto, kurš jau sen ir aizgājis? Reizēm šādos brīžos var atskanēt īpaša dziesma, kas ļaus jums saprast, ka jūsu tuvinieks atrodas jums līdzās.

2.Mainās temperatūra telpā

Jums ir silti, taču pēkšņi uznāk aukstums? Vai arī jūs jūtat, ka jūsu ķermenis burtiski sāp no aukstuma? Garu pasaule jūs brīdina vai vienkārši vēlas pateikt, ka jūs esiet pasargāts. Par to var liecināt jebkuras pēkšņas un nepamatotas temperatūras maiņas.

3.Secības atkārtošanās

Jūs redzat ciparu secību uz mājām, adresēm vai pastkastītēm? Skaitļu secībām piemīt īpaša nozīme. Pievērsiet uzmanību uz atkārtošanos. Izdariet secinājumus, jo, iespējams, jums šobrīd palīdz.

4.Īpaši aromāti

Garu pasaule spēj izsaukt atmiņas caur pazīstamiem aromātiem. Sajutāt cigāra smaržu savā automašīnā? Varbūt jūsu mirušais tēvs cenšas jums pateikt, ka vajadzētu samazināt ātrumu. Pievērsiet uzmanību tiem brīžiem, kad uzrodas šie aromāti. Pateicieties saviem eņģeļiem un pavadoņiem.

5.Dzīvnieki kļūst aktīvi

Jūsu kaķis skraida tā, it kā būtu pārdozējis baldriānus? Jūsu suns rej uz tukšo istabas kaktu? Dzīvnieki jūt un redz to, kas mūsu acij nav redzams.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!