Taro prognoze 2021.gadam Anžela Perla

Taro prognoze 2021.gadam Anžela Perla

AUNS

Svarīgas pārmaiņas sāksies jau ar pirmajiem jaunā gada mēnešiem. Parādīsies iespējas, kas mainīs Auna dzīvi. Daudzi Auni 2021.gadā mainīs savu statusu: apprecēsies vai uzzinās par grūtniecību. Noslēgsies kaut kas no vecā, lai atvērtu ceļu jaunajam. Arī finansiālajā jomā gads būs veiksmīgs. Vērša gadā daudzi sapņi piepildīsies. Pasmaidi, gads būs vienkārši lielisks!

VĒRSIS

Laimes putns 2021.gadā uzsmaidīs Vērsim. Īpaši veiksmīgs tas būs ģimenes veidošanai un personīgās dzīves jomas harmonizēšanai. Pamēģini vismaz uz pusgadu atteikties no savām ierastajām baudām, un koncentrējies uz finanšu kapitāla iestrādēm. Īpaši labs periods veiksmīgiem darījumiem būs vasaras vidus.

DVĪŅI

Gada sākums būs veiksmīgs, pateicoties 2020.gadā pieliktajiem pūliņiem. Šīs zīmes pārstāvju varēs uzlabot attiecības ar vecākiem, gūs papildus peļņas iespējas, kļūs par perspektīvu projektu dalībniekiem. Pirms uzsākt lietas, vajadzētu visu iepriekš kārtīgi saplānot. Iespējama pārcelšanās uz citu dzīvesvietu. Veselības problēmu nebūs.

VĒZIS

Vēžiem gads iesāksies brīnišķīgi. Veselība būs stipra, bet naudas pietiks visam, kas viņiem pa īstam būs nepieciešams. Vēži sevī jutīs daudz enerģijas un spēka jaunām lietām. Gada pirmajā pusē ļoti labvēlīgi būs ceļojumi uz siltajām zemēm.

LAUVA

Jaunais 2021.gads Lauvām būs ļoti veiksmīgs. Taro kārtis viņām sola veiksmi it visā. Labvēlīgi noritēs darbavietas maiņa vai pārcelšanās. Lauvas var uzsākt savu biznesu vai saņemt nopietnu paaugstinājumu karjerā, kas novedīs pie dzīves līmeņa uzlabošanās. Lai veselība būtu stipra, nevajadzētu aizmirst arī par atpūtu.

JAUNAVA

Jau pašā gada sākumā Jaunavas izjutīs savas darbošanās rezultātus. Gads būs visai produktīvs finansiālā ziņā. Tie, kas jau sen sapņo par automašīnas iegādi, jau 2021.gada ziemā varēs atļauties dārgu pirkumu. Jauns amats, jauns darbs, jauns ienākumu avots vai progress un virzīšanās uz priekšu. Tieši šādos aspektos Jaunavai veiksies jaunajā gadā. Labvēlīgi būs ārzemju braucieni.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!