Prātam neiedomāja traģēdija notiek kādā ģimenē..... FRIZIERA APMEKLĒJUMS, KAS BEIDZĀS AR NĀVI

Prātam neiedomāja traģēdija notiek kādā ģimenē..... FRIZIERA APMEKLĒJUMS, KAS BEIDZĀS AR NĀVI

Kāda sieviete sociālajā vietnē "Facebook" dalās ar neiedomājamu stāstu,.

FRIZIERA APMEKLĒJUMS, KAS BEIDZĀS AR NĀVI

Mūsu suni tas vairs neatgriezīs, bet vēlos izstāstīt šo prātam neaptveramo bezatbildīgo rīcību.

Vakar, 18.maijā Velo devās uz frizētavu Salons Lira pie meistares Evas.

Viss bija labi, līdz brīdim,kad sunim bija jādodas pakaļ...

Nezināmu iemeslu dēļ meistare Eva nolēma,ka var suni izvest ārā pastaigāties- ņemot vērā,ka suns atradās svešā vidē, pie svešiem cilvēkiem! Suni, kurš nekad nav bijis ārpus savas teritorijas un pilsētas dzīve viņam ir sveša. Pastaigas brīdī suns nomaucās no siknas un aizbēga. Par to,ka suns ir pazudis man paziņoja STUNDU pēc viņa pazušanas un pat ne piezvanot, bet atsūtot garu īsziņu.

Meklējam suni vairāk kā 8 stundas, palīdzēja pat cilvēki no malas, bet pati meistare Eva pēc suņa pazušanas mierīgi turpināja savu darbu un meklēšanā neiesaistījās- viņai esot pilns dienas pieraksts un jāfrizē citi suņi.

Velo atradām ap 21 vakarā, viņš apātiski skrēja un nereaģēja uz mūsu saucieniem. Izskrēja uz ceļa un viņu notrieca. Suns nekavējoties tika nogādāts klīnikā, kur saņēma medicīnisko palīdzību. Velo bija absolūtā šoka stāvoklī, kas pēc ārstes teiktā bija vēl bīstamāk par traumām, kas gūtas sadursmē.

Velo par savu dzīvību cīnijās visu nakti. Šorīt viņš nomira. Viņš pie mums bija vien divus gadus un šis bija viņa otrais friziera apmeklējums.

No meistares es neesmu saņēmusi pat atvainošanos, vien piedāvājumu no salona īpašnieces par to,ka var samaksāt... Liekas,ka prāta apstumsums ir viņām abām.

Es nekad nevarēju pat iedomāties,ka suņa apmeklējums pie friziera var beigties ar šādu traģēdiju.

Sargiet savus mīluļus!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!