NODERĪGI, ja vēlies nopelnīt. Kā iegādāties kriptovalūtu 2023 gadā - padoms iesācējiem.

NODERĪGI, ja vēlies nopelnīt. Kā iegādāties kriptovalūtu 2023 gadā - padoms iesācējiem.

Ir vairāki veidi, kā kļūt par kriptovalūtas īpašnieku - vākt kriptovalūtas idali (tā ir mārketinga stratēģija, kuru kriptovalūtu nozares jaunuzņēmumi izmanto, lai reklamētu savus projektus un jaunos tokenus), vai spēlēt blockshain spēles un saņemt tokenus kā atlīdzību vai vari vienkārši iegātādies monētas kādā no kripto platformām.

Šajā rakstā uzzināsiet vairāk par kriptovalūtu platformām un skaidrojumu par to, kā iegādāties tajās kriptovalūtu.

Kriptovalūtas maiņa ir pakalpojums tīmekļa vietnē, kas atbalsta dažādus digitālos aktīvus un atļauj lietotājiem tos pārvērst un atgriezt savā starpā. Ir iespējami šādi pakalpojumi

Centralizētie (CEX)

Decentralizētie (DEX)

Kas ir centralizētā kriptovalūtas apmaiņa?

Centralizētā, jeb CEX ir platforma, kas strādā un operē oficiāli, līdzīgi kā bankas. Kas nozīmē, ka ir komanda, kas strādā, lai apkalpotu klientus un kontrolētu sevisa kvalitāti un nodrošinātu augsta līmeņa drošību. Dažas no populārākajām platformām ir:

WhiteBIT

Coinbase

Binance

KuCoin

Centralizētās platformas, jeb CEX priekšrocības:

  • >Augsta līmeņa drošiba klientiem un personīgo kontu aizsardzība,
  • Liels skaits tirgus sadarbības partneru,
  • Klientu atbalsts,
  • Ērta saziņa,
  • Iespēja nosūtīt regulāro peļņu uz savas bankas kontu.

Kas ir decentralizētās platformas?

Decentralizētās, jeb DEX platforma nodrošina kriptovalūtas maiņu savā starpā un neatbalsta iespēju kriptovalūtas peļņu pārvērst skaidrā naudā. Šai platformai nav nepieciešama lietotāja reģistrācija un tā nenes atbildību par līdzekļu drošību. DEX ir starpnieka plaforma starp lietotājiem ,kas savā starpā maina coins, jeb virtuālās monētas. Kriptovalūta tiek pārvietota starp lietotāju virtuālajiem makiem un nepaliek platformā. DEX platformai ir arī daudz mazāk apmaiņas rīku un parasti arī mazāk sadarbības partneru. DEX ir laba platforma priekš ātras mazu apjomu pārvēšanas.

Piemēram:

  • SuchiSwap.
  • UniSwap

Kura ir labākā izvēle lai iegādātos un veiktu darījumus ar kriptovalūtu?

Centralizētā kriptovalūtas platforma ir labāka izvēle, lai veiktu kriptovalūtas darījumus, jo tā rūpējās par lietotāju drošību un aizsargā līdzekļus īstenojot dažādus modernizētus mehānismus. Turklāt , centralizētā platforma vienmēr piedāvā vairāk apmaiņas iespējas un rīkus, lai to darītu. Ja lietotājiem ir jaut;ājumi, tie vienmēr var vērsties pie klientu atbalsta servisa. Lai iegādātos kriptovalūtu CEX platformā, ir jāreģistrējas un jāizvēlas iegādes veids. Ir iespējams pievienot bankas karti, ja ir vēlme norēķināties ar skaidru naudu. Nākošais solis ir atrast kriptovalūtas pārveidotāju un izvēlēties aktīvus , kurus vēlaties iegādāties un kurus vēlaties pārdot. Apmaksā izvēlēto summu un saņemsi monētas savā kontā dažu sekunžu laikā.

...

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!