Mīlestība spēj darīt brīnumus! Stāsts, kam ir grūti noticēt…

Mīlestība spēj darīt brīnumus! Stāsts, kam ir grūti noticēt…

Stāsts būs par kādu sievieti, kura laikus attapās, un vienā jaukā brīdī saprata, ka viņas dzīves ceļš ved uz nekurieni. Tad viņa nolēma to kardināli mainīt!

51 gadu vecajai Petijai Sančesai no Nevadas štata (ASV) pietrūka vēl mazliet, lai kļūtu par vissmagāko sievieti pasaulē. Viņa bija nodzīvojusies tiktāl, ka viņas svars jau sasniedza 327 kilogramus! Taču tas vēl nav pats apbrīnojamākais! Uz to Petiju bija mudinājis viņas bijušais vīrietis, kuram savas dāmas lielais svars savā ziņā bija kaut kas līdzīgs fetišam. Arī sievietes fanāti pielēja eļļu ugunī, ar saviem komentāriem iedvesmojot viņu pieņemties svarā vēl vairāk.

Petija nonāca tik tālu, ka ik dienu ar uzturu viņa uzņēma 13 000 kaloriju sievietēm paredzēto 2000 kaloriju vietā. Iestumt sevī pēc iespējas vairāk ēdiena bija šīs amerikānietes vienīgais mērķis ļoti ilgu laiku. Petija saprata, ka lēni, bet nenovēršami pati rok sev kapu. “Es biju milzīga un lēni miru,” - ar rūgtumu atceras Petija.

Taču kādā jaukā dienā sieviete nolēma pielikt treknu punktu attiecībām ar vīrieti, kurš viņu burtiskā nozīmē padarīja par apsmieklu, mudinot kļūt par resnāko sievieti pasaulē. Taču tās nebija vienīgās attiecības, kuras Petija nolēma pārtraukt.

Viņa pieņēma kardinālu lēmumu sākt ievērot diētu un mainīt dzīvesveidu. Šobrīd viņa jau ir notievējusi par 108 kg un negrasās apstāties pie sasniegtā.

“Agrāk es nekad nebiju baidījusies no nāves, pat nebiju aizdomājusies par to, ar katru dienu kļūdama arvien smagāka. Taču, kad nonāca jau tik tālu, ka es pat nespēju aiziet uz tualeti bez aizdusas, tad sāku pārdzīvot par to, ka nāve atņems man bērnus un mazbērnus.”

Petija ar savu bijušo satikās 10 gadus. Viņš nekad netika slēpis, ka viņam patīk kuplas sievietes, bet Petija viņam esot atklājusi jaunus horizontus. Viņš dievināja katru viņas klāt nākušo kilogramu. Šīs viņu attiecības saistījās vienīgi ap ēšanu un pieņemšanos svarā.

Ikviena sieviete vēlas būt mīlēta, tāpēc Petijai ļoti patika tas, ka viņas mīļotais dievināja viņu tādu, kāda viņa bija. Savā eiforijā viņa pat nemanīja, kādas sekas viņai varēja draudēt. Taču Petijas bērni (to ir četri) bija ļoti satraukušies par mammas straujo pieņemšanos svarā.

Aizgāja jau tik tālu, ka Petija sāka pieņemties svarā pa 6,5 kg nedēļā. Ja vienreiz migla nebūtu nokritusi no resnītes acīm, tad viss būtu beidzies letāli. Taču, paldies Dievam, Petija laikus apstājās.

“Pat aiziet no savas gultas līdz vannas istabai man bija sarežģīti. Tas man aizņēma 20 minūtes. Es pat visa neietilpu duškabīnē - tā man bija par šauru,” - ar šausmām atceras Petija.

Tagad Petija ēd tikai veselīgu ēdienu. Viņa uzņem ap 3000 kaloriju dienā. Renītei nācās atteikties no iemīļotā fastfūda. Šajā grūtajā lietā viņai palīdz dēli.

Viņa nespēj vien nopriecāties, ka tagad spēj darīt ikdienišķas lietas, par kurām citi pat neaizdomājas, piemēram, staigāt, peldēt, lakot kāju nagus.

Petija ir malacis, ka spēja pieņemt šo svarīgo lēmumu un neiekrist bezdibenī. Ceram, ka arī turpmāk viņa cīnīsies ar lieko svaru un uzturēs veselīgu dzīvesveidu.

“Petijas piemērs ir tā vērts, lai padalītos tajā ar draugiem. Varbūt kādam no viņiem tas dos maģisku grūdienu kaut ko pasākt savā labā.”

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!