Māte izmantoja zobu pastu, lai sniegtu meitai svarīgu dzīves mācību. Tā kļuva ļoti pieprasīta…

Māte izmantoja zobu pastu, lai sniegtu meitai svarīgu dzīves mācību. Tā kļuva ļoti pieprasīta…

Šis ir stāsts par kādu gudru māti, kura nolēma, ka pienācis laiks meitu sagatavot skolas gaitām. Un te nav runa par angļu valodas vai matemātikas privātstundām. Stāsts ir par to, kā jāuzvedas sabiedrībā.
Emija Beta Gardnere (Amy Beth Gardner) no Klīvlendas, Tenesijas štatā, ASV, izdarīja kaut ko īpašu, lai sagatavotu meitu skolas gaitām. Viņa nolēma sniegt tai tādu mācību stundu, kāda noteikti nebūs skolas programmā. Šī stunda bija par vārdu spēku!
Dienu pirms Betas meitas Breonnas došanās uz skolu, mamma palūdza viņai izdarīt kaut ko dīvainu – izspiest zobu pastas tūbiņas saturu uz šķīvja.
Kad meitene bija mātes lūgumu izpildījusi, māte mierīgi palūdza sapildīt zobu pastu atpakaļ tūbiņā. Kāda tam visam jēga, jūs jautāsiet?

Meitene mātei jautāja to pašu. Beta meitas spilgtās emocijas aprakstīja savā Facebook lapā: “Viņa sāka kliegt: “Bet es taču nevaru! Tas nebūs tā, kā bija agrāk!”
Pēc meitas protesta sieviete teica, lai meitene vienmēr patur prātā šo situāciju.
Tāpat kā šī zobu pasta, kolīdz vārdi izlidos no tavas mutes, tu tos nekad vairs nevarēsi ielikt atpakaļ.
Kad šis stāsts parādījās Internetā, cilvēki sāka pozitīvi reaģēt. Lūk, daži komentāri: “Es apguvu šo mācību stundu, kad biju meiteņu nometnē un man bija 10 gadi. Tagad esmu daudz vecāka, bet joprojām turos pie šī noteikuma.” “Tas ir neticami! Lielisks darbs, mamma! Es arī sniegšu šo mācību stundu savai meitai.” “Es dievinu to! Gadiem izmantoju šo analoģiju ar zobu pastu. Būtu gribējusi, lai arī man bērnībā būtu pasniegta šāda dzīves mācību stunda!”
Tā māte iemācīja savai meitai sekot visam, ko viņa saka, jo pat viens vārds var sāpīgi aizskart otru cilvēku. Šī mācību stunda būtu jāņem vērā katram no mums!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!