Kāpēc vajadzētu ēst medu ar linsēklām

Kāpēc vajadzētu ēst medu ar linsēklām

Piedāvājam jums veikt detoksa programmu izmantojot neparastu līdzekli – medu ar linsēklām. Šo divu produktu savienojums attīrīs zarnas, stiprinās asinsvadus un imunitāti.

Resnā zarna uzsūc ūdeni un elektrolītus no apēstās barības un pārvērš to fēcēs, pēc tam izvadot no organisma. Bet kad tajā ir daudz šlakvielu, tās peristaltiskā kustība palēninās.

Medus satur īpašus fermentus, kas veicina pareizu tauku sašķelšanu. Tas papildina vitamīnu krājumus, uzlabo zarnu trakta darbību un medum piemīt arī pretstresa īpašības. Ja ēst medu pirms gulēt iešanas, tas nomierinās nervu sistēmu un uzlabos miegu.

Medus pēc savas dabas ir lielisks antibakteriāls un imūno sistēmu stimulējošs produkts. Tajā ir tīra glikoze, B, E un K grupas vitamīni un folijskābe.

Linsēklas ir sastāva ziņā ne ar ko citu neaizstājamās eļļas Omega – 3 avots. Šīs nepiesātinātās taukskābes palīdz izvadīt no organisma toksīnus, holesterīnu un kancerogēnus. Lins satur vērtīgās vielas, kas palīdz cīnīties ar gastroenterītu, alerģiju, aterosklerozi, aizcietējumiem, toksīniem organismā. Tāpat arī šķiedrvielas un aktīvās skābes, kas paātrina vielmaiņu.

Linsēklās ir daudz fitoestrogēnu un selēna, kas ir ļoti vajadzīgas sieviešu veselībai, jo tās atvieglo klimaksa sāpīgās izpausmes. Kā arī lignānus – dabiskos hormonus, kas palīdz bloķēt sliktos estrogēnus, kuri var izraisīt krūts vēzi.

Resnās zarnas sieniņas var uzsūkt divus līdz trīs litrus ūdens dienā, kā arī vērtīgās vielas no uzņemtās barības. Galvenais šīs funkcijas traucēklis – barības atlikumu uzkrāšanās. Kā pazīmes, kas par to liecina ir aizcietējums, galvas sāpes, dedzinoša sajūta krūšu apvidū, pārlieku liela svīšana, apātija, nepatīkama smaka mutē, kā arī neveselīga sejas āda.

Zarnu trakta attīrīšana ar linsēklu un medus palīdzību būs krietni ātrāka. Pagatavo detoksa kokteili: ņem vienu zaļu ābolu, ēdamkaroti linsēklu, ēdamkaroti medus, glāzi ūdens un visu sablendē. Dzer šo kokteili reizi divās dienās pirms brokastīm vienu mēnesi.

Tie, kuriem ir pavisam slikti, var linsēklas pirms tam tvaicēt. Organisma attīrīšana notiks lēnāk, taču kuņģa sieniņas netiks kairinātas.

Vienu ēdamkaroti linsēklu aplej ar glāzi karsta ūdens. Kad tās uzbriedīs un pārklāsies ar glumu kārtiņu, bet ūdens atdzisīs, pievieno ēdamkaroti medus. Ēd katru dienu pirms ēšanas, bet pēc divām nedēļām pārej uz pirmo kokteiļa variantu.

Vēl pēc divām nedēļām ūdeni nomaini ar kefīru vai dabisko jogurtu, lai “iedēstītu” zarnu trakta mikroflorā noderīgās bifidobaktērijas.

LAI IZDODAS!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!