Kādi mirušie radinieki var kļūt par dzīvo sargeņģeļiem, un kā saprast, ka tuvais cilvēks jūs tagad sargā (3 drošas pazīmes)

Kādi mirušie radinieki var kļūt par dzīvo sargeņģeļiem, un kā saprast, ka tuvais cilvēks jūs tagad sargā (3 drošas pazīmes)

Radinieki, kas pametuši šo pasauli, var kļūt par sargeņģeļiem, norādot dzīvajiem pareizo ceļu uz zemes un pasargājot viņus no dažādām briesmām. Parunāsim, pēc kādām pazīmēm var noteikt, ka jūsu radinieks, kurš nesen aizgājis viņsaulē, tagad pasargā jūs no nedienām.

Palīdzēt var tikai tuvinieks

Pasargāt dzīvos dzīvos var tikai to cilvēku dvēseles, ar kuriem ir bijusi cieša saikne dzīvē. Šeit runa nav par radniecības pakāpi, bet gan par to, cik tuvi šie cilvēki ir bijuši garīgi, lai gan būtu vēlama arī radniecības saite. Tiek uzskatīts, ka par sargeņģeli var kļūt tikai tāds cilvēks, kurš dzīves laikā ir bijis ļoti reliģiozs un neapšaubāmi ievērojis Dieva baušļus. Tomēr reizēm mirušie, kas dzīvē ir bijuši visparastākie cilvēki, arī sargā savus tuviniekus. Visbiežāk māte kļūst par savu bērnu sargeņģeli. Taču uzņemties šo funkciju var arī citi radinieki.

Kādā veidā viņi ar mums sazinās?

Dvēseles atnāk sapņos

Visizplatītākā dzīvā cilvēka saikne ar viņpasauli bija un paliek sapnis. Vai jums ir nācies sapnī redzēt cilvēku, kurš ne tik sen ir miris? Ziniet, tādā veidā viņš cenšas ar jums sazināties, lai kaut ko pavēstītu. Šādas saziņas problēma ir tā, ka pēc pamošanās cilvēks var atcerēties galveno sapņa sižetu, taču vārdus, kas viņam tikuši teikti, aizmirst. Šī iemesla dēļ liela daļa informācijas pazūd.

Ja jūs atceraties kaut ko no tā, ko sapnī jums saka mirušais tuvinieks, nevajag to uztvert burtiski. Padomājiet par teiktā jēgu. Cilvēki, kas atrodas tajā pusē, bieži runā aplinkus, izmantojot alegorijas. Tomēr atcerieties, ka mirušo dvēselēm piemīt neticama gudrība, tāpēc uztveriet viņu padomus ļoti nopietni. Ja pēc radinieka aiziešanas no dzīves jūs pārāk bieži redzat viņu sapnī (vai arī viņa nākšana sapņos vienmēr saistās ar lielām pārmaiņām un nozīmīgiem notikumiem jūsu dzīvē), esiet droši, ka viņa dvēsele ir kļuvusi par jūsu sargeņģeli. Tā seko jūsu drošībai uz zemes. Gandrīz vienmēr šos sapņus mēs atceramies ilgi. Tas ir vēl viens pierādījums tam, ka tā nav banāla smadzeņu fantāzija, bet īsta kontakta ar viņpasauli rezultāts.

Savādas izjūtas

Mirušo dvēseles nevar redzēt ar neapbruņotu aci, bet tas nenozīmē, ka tās nevar atrasties līdzās dzīvajiem. Ja jūs sākat pamanīt savādas izjūtas, ar kurām paralēli galvā nāk domas par aizgājušo radinieku, ziniet, ka viņa dvēsele atrodas līdzās. Nedrīkst domāt, ka šādas “vizītes” ir nejaušas, jo ar savu parādīšanos mirušo dvēseles cenšas pavēstīt dzīvajiem kaut kādu informāciju.

Pasaulei ir zināmi fakti, kad mirušie radinieki vai draugi ir burtiski izglābuši dzīvos no nepatikšanām vai pat no drošas bojāejas. Viņi ir likuši pamest to vietu, kur pēc īsa brīža ir notikusi traģēdija. Iespējams, arī jums ir gadījusies situācija, kad jūs priecājaties, ka esat nokavējis autobusu, uzzinot, ka tas ir iekļuvis avārijā.

Neticama veiksme

Ar aizgājušā radinieka dvēseles klātbūtni var izskaidrot arī savādu veiksmi, ka jums burtiski seko pa pēdām pēc tuvinieka bērēm. Ziniet, ka tā intuīcija, pateicoties kurai jūs sākat slēgt tikai izdevīgus darījumus un iepazīties ar vajadzīgajiem cilvēkiem, jums ir parādījusies, tikai pateicoties savam sargeņģelim. Noteiktos brīžos viņš sūta jums vajadzīgos cilvēkus un palīdz izdarīt pareizo izvēli, kas noved pie panākumiem. Noteikti pateicieties viņam par to ar lūgšanām un baznīcā aizdegtām svecēm.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!