Kādēļ māņticīgi bagātnieki liek monētas uz palodzes

Kādēļ māņticīgi bagātnieki liek monētas uz palodzes

Pastāv ne mazums ticējumu, kas saistīti ar naudu. Un tikai retais aizdomājas, ka arī bagātie tiem seko. Jo, lai gūtu finansiālu labklājību, ar vienu vien strādāšanu nepietiek. Ieklausieties tautas ticējumos, izpildiet maģisku rituālu - un jūs pamanīsiet, kā aktivizējas jūsu finansiālā enerģija.

Bagātības piesaistīšana

Maģiskie rituāli piešķir veiksmi un paver jaunas iespējas. Taču, lai maģija iedarbotos, ir pareizi jānoskaņo domas un emocijas. Ezotēriķi uzskata: ja jūs pastāvīgi nomāc domas par naudas trūkumu, tad jūs esiet lemti neveiksmei. Vēršoties pie rituāliem, uzturiet pozitīvo domāšanu un rīkojieties.

Naudas koks

Krāsula jeb naudas koks - tas ir magnēts bagātības enerģētikai. Lai piesaistītu veiksmi un uzplaukumu, stādot šo augu, iemetiet puķupodā trīs monētas. Sakiet vārdus: “Kā monētas, paliekot zem zemes, kociņam bagātības enerģiju dod, tā arī manā mājā nauda vairojas un nekad nebeidzas.”

Lai pastiprinātu naudas apriti, paņemiet vienu centu no katras nopelnītās summas un nolieciet to pie naudaskoka stumbra vai šķīvītī zem tā. Ik reizi, saņemot jaunus ienākumus, nomainiet monētu.

Lai piesauktu mājās veiksmi un peļņu, sasieniet sarkanā diegā trīs japāņu jēnas vai spāņu pesetas, iekariniet tās naudaskokā. Monētas periodiski jāmaina, lai nauda nāktu ātrāk un biežāk.

Droša vieta

Logi un durvis ir naudas enerģijas ienākšanas vietas. Lai nauda mājā nebeigtos, uzlieciet uz palodzes un zem ieejas paklājiņa dažas dzeltenās monētas.

Neatstājiet naudu uz pusdienu galda, jo viss, ko nopelnīsiet, tiks apēsts. Tāpat nelieciet naudu arī uz gultas, jo tad cilvēki slimos, bet nauda aizies zālēm.

Spogulis

Spoguļi uzkrāj un pavairo to priekšmetu enerģētiku, kas tajos atspoguļojas. Lai ienākumu būtu vairāk, uz nakti atstājiet pie spoguļa atvērtu maku ar banknotēm un blakus izberiet dažas monētas. Pēc rituāla šī nauda ir pēc iespējas ātrāk jāiztērē. Norēķinoties ar šīm “novārdotajām” naudas zīmēm, jūs piesaistīsiet finansiālu veiksmi.

Pilnmēness

Īpašs spēks piemīt rituāliem, kas veikti pilnmēnesī.

Lai finanses pie jums pievilktos, naktī uz pilnmēnesi paņemiet drēbes, kuras jūs visbiežāk velkat, ielieciet vienā kabatā trīs monētas, bet otrā - magnētu. Pēc tam iededziet sveci un ļaujiet tai pilnībā nodegt.

Pilnmēnesī var novārdot bagātības talismanu. Paņemiet monētu, pielieciet pie lūpām un sakiet: “Tā kā šonakt pilnmēness aust, tā arī šī monēta lai pievelk savus “ciltsbrāļus”. Nāks nauda, un tā nebeigsies, ātri bagāts tikšu es. Lai piepildās, kas teikts!” Novārdoto monētu nedrīkst iztērēt un dot citiem. Tā jāieliek makā uz trim mēnešiem.

Par vienu no iedarbīgākajiem rituāliem tiek uzskatīts “Naudas lietus”. Paņemiet 50 dažāda nomināla monētas, pavāriet tās dažās minūtes, lai atbrīvotos no netīrumiem un svešas enerģijas. Naktī uz pilnmēnesi aplejiet sevi ar monētu lietu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!