Ideālais darbs pēc Zodiaka zīmes

Ideālais darbs pēc Zodiaka zīmes

Strādājošs cilvēks lielāko savas dzīves daļu pavada darbā, varētu pat teikt, ka tās ir viņa otrās mājas. Bet tajās jābūt ērti un mājīgi, tādēļ profesija jāizvēlas ļoti nosvērti. Kā uzskata astrologi, var atrast “savu” darbu, vadoties pēc Zodiaka zīmes, kurā cilvēks ir dzimis. Lūk, ideālais darbs, kas piemērots tieši jums.

1.AUNS

Šī ir impulsīva un kaislīga zīme, Auns viegli tiks galā ar jebkuru sarežģītu situāciju. Tāpēc viņš var būt ideāls ugunsdzēsējs, policists “ātrās palīdzības” ārsts, kā arī profesionāls sportists. Taču vispiemērotākais šai zīmei būtu politiķa darbs. Viņi ir lieliski oratori, viltnieki, izgrozīsies no jebkuras situācijas, bet cīņa un sāncensība ir Auna mīļākā vide.

2.VĒRSIS

Šai zīmei labi padodas dziedāšana, tādēļ viņiem labi piemērota būs dziedātāja profesija. Starp citu, arī aktieri no viņiem sanāk lieliski. Taču vislabāk viņi pratīs sevi realizēt finanšu sfērā, jo prot pareizi noteikt prioritātes, vienmēr iet uz nosprausto mērķi un nebaidās no šķēršļiem. Lai gan starp Vēršiem ir daudz lielisku žurnālistu, kas raksta par ēdienu un vīnu, dekoratoriem un arhitektiem, jo uzturs un māja ir galvenās šīs zīmes vērtības.

3.DVĪŅI

Viņi nespēj nosēdēt uz vietas, tāpēc viņiem derēs kustīgs darbs, un labāk, lai tas būtu saistīts ar tirdzniecību. Šajā sfērā viņi jūtas ideāli - viņi prasmīgi izliek preci no vislabākajām pusēm. Viņi prot runāt un ieinteresēt pircēju. Dvīņi arī dievina patenkot, tāpēc labi jutīsies arī žurnālista ādā - atradīs viskarstākos jaunumus. Vārdu sakot, pēc viņiem ļoti ilgojas “dzeltenā prese”.

4.VĒZIS

Viņiem patīk visus aprūpēt un uzklausīt svešas bēdas, viņi bieži kļūst par plecu, uz kura izraudāties, tāpēc viņiem piemērots būs pedagoga, psihologa vai audzinātāja darbs. Bez tam, Vēži viegli pārvalda viesnīcas un hoteļus, kā arī viņiem patiks mēbeļu pārdevēja vieta. Izvēloties profesiju, šai zīmei nebūs mazsvarīgi, lai viņiem atliktu laiks sev un saviem tuviniekiem, jo ģimene viņiem ir pirmajā vietā.

5.LAUVA

Nakts ir viņu mīļākais diennakts laiks, tādēļ viņam patiks vadīt naktsklubu, būt par dīdžeju vai bārmeni. Lauva vienmēr seko modes jaunumiem, tajā skaitā meikapam un frizūrām, tāpēc viņš var atvērt savu skaistumkopšanas salonu, tam būs lieli panākumi. Arī šovbiznesā un politikā Lauva jutīsies kā zivs ūdenī.

6.JAUNAVA

Jaunava ir slavena ar savām spriešanas spējām un kritizēšanu, viņai ir liela atbildības sajūta, tādēļ viņai derēs notāra, grāmatveža, administratīvā darbinieka amats. Tomēr nevajadzētu aizmirst arī par Jaunavas radošo stīgu, no viņām sanāk labi amatnieki, galdnieki, kā arī modelētāji un stilisti.

7.SVARI

Tā ir līdzsvara zīme, tādēļ Svariem būtu jāizvēlas tiesneša, jurista profesija. Viņiem arī ir labi attīstīta skaistuma izjūta: mode un māksla - tas ir viņu jājamzirdziņš. Viņi ir labi diplomāti, vienmēr atradīs kompromisu. Bet medicīnā viņiem iet nevajadzētu - viņi nespēj mierīgi noskatīties uz cilvēku ciešanām.

8.SKORPIONS

Viņi būs lieliski psihoanalītiķi, šausmu grāmatu autori, izmeklētāji - šeit viņiem nāksies domāt, iebiedēt (to Skorpioni prot) un atmaskot. Pie tam, šī zīme nav cilvēkmīļi, tādēļ viņiem ir jāizvēlas profesija, kur viņiem nenāksies nevienu žēlot, tā kā no Skorpioniem iznāk labi ķirurgi un kriminālisti.

9.STRĒLNIEKS

Šim avantūristam jāizvēlas vai nu ceļojumu blogera vai tūrisma aģentūras darbinieka profesija, lai nesēdētu uz vietas. Pie tam, Strēlniekiem labi padodas svešvalodas. Viņiem patīk vēsture. Strēlnieki lieliski saprotas ar dzīvniekiem, tādēļ no viņiem iznāk sakarīgi veterinārārsti.

10.MEŽĀŽI

Darījumu cilvēks, kas dievina varu. Viņš ir izlēmīgs un mērķtiecīgs. Līderis dzīvē. Tāpēc no Mežāžiem sanāk veiksmīgi uzņēmēji, politiķi un tirdzniecības menedžeri. Viņiem jāizvēlas profesija, kurā ir iespējama karjeras izaugsme. Viņi nevar būt pasīvi ierindas cilvēki.

11.ŪDENSVĪRS

Šai zīmei nepatīk vientulība, tādēļ viņam ir vajadzīgs komandas darbs. Viņš lieliski jutīsies kā koncertu un teātra viesizrāžu organizators. Ūdensvīram patīk ātrums, tāpēc viņš varētu būt motobraucējs vai pilots. Viņam patīk arī viss jaunais, cenšas attīstīties, bieži apvieno vairākas profesijas - fotomākslinieks, psihoterapeits un tml.

12.ZIVIS

Tās ir radošas personības, un tāpēc viņām jāizvēlas dzejnieka, rakstnieka vai mākslinieka profesija. Lai gan viņi nav arī slikti finansisti, jo šī zīme zina naudas vērtību un prasmīgi ar to rīkojas. Zivīm jāiemācās pieņemt pašiem savus lēmumus, lai būtu laimīgi profesijā, jo viņi bieži iet tuvinieku pavadā.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!