8 lietas, kuras nekad nedrīksti stāstīt citiem

8 lietas, kuras nekad nedrīksti stāstīt citiem

Dzīvē mēs mums gadās sastapties ar dažādām mulsinošām un apgrūtinošām domām un tajās reizēs dalīties ar kādu, kam uzticēt savas raizes un atklāt dvēseli, var būt par ļoti nomierinoši.

Bet, tomēr ir dažas lietas mūsu dzīvē, kuras labāk neatklāt nevienam.

Kamēr jūs atklāsieties līdz sīkumam kādam par sevi, akli uzticoties, jūs kļūstat arvien vairāk neaizsargāts, un tas var novest pie tā, ka var dažādi ietekmēt jūsu dzīvi. Jūs varat kļūt trauksmains un sākt uztraukties par to, ko citi varētu teikt par jums, ko domā par jums un tam turpinoties, zaudēt kontroli pār saviem mērķiem un prioritātēm. Iespējams, viegli zaudēsiet bezrūpīgo prieku un laimi, sākot dzīvi trauksmes un baiļu skavās.

Nepārprotiet, noteikti netiek ieteikts izolēt sevi no ārpasaules, no cilvēkiem un kļūt nošķirtam un savrupmāju, bet novelciet zināmas robežas, kuras nevajadzētu šķērsot.

Mūsu dziļākie noslēpumi un vēlmes, tāpat kā rīcība, nebūtu jādala ar pārējo pasauli. Ne ar vienu.

Pārāk liela dalīšanās nav nepieciešama, lai nodibinātu dziļāku saikni, tā var radīt tikai nepatikšanas un jucekli.

Jo vairāk jūs runājat par savām problēmām, jo lielākas tās kļūst. Viss ko panākt ir koncentrācijas zudums uz patiesi svarīgām lietām un jūs atklājiet savas dzīves privātākās detaļas negatīvai enerģijai un skaudīgiem cilvēkiem.

Kamēr jūsu pašnovērtējums ir aizsargāts un drošībā, varat panākt labklājību visās jomās. Jūs labāk varat izvērtēt savas vajadzības un labāk koncentrēties nākošajam solim. Kad sakāt izvērtēt kādas savas personīgās dzīves nianses dalat ar citiem, aiztaupīsiet sev nedrošības un izmisuma sajūtu un nejutīsieties, ka jums kādam būtu jāpierāda sava vērtība.

Privāta dzīve ir laimīga dzīve

Brīdī, ka apjautīsiet, ka ne visi var "sēdēt pie jūsu galda", attiecības, kuras veidojat ar citiem, sāks mainīties. Jūs sapratīsiet, ka pats sev esat prioritāte, nevis apkārtējie. Un apjautīsiet, ka jums nav nevienam nekas jāpierāda, tikai un vienīgi sev pašam.

Privātumā ir spēks!

Privātumā ir spēks, jo to ko citi nezin, viņi nespēj izbojāt.

Jo vecāks kļūstat, jo vairāk novērtēsiet savu privātumu, saprotot, ka esot pārāk pļāpīgs,atklājot visu par sevi un aktīvi dzīvojot sociālajās platformās, tikai sniegtiet citiem iemeslu baumām par sevi. Un tiklīdz sāksiet uztraukties par to, ko citi par jums domā, izsjauksiet savu iekšējās dzīves līdzsvaru. Ir smalka robeža starp nepieejamību un pārāk lielu draudzīgumu, cenšaties būt līdzsvarā!

Šīs ir 8 lietas, kurām noteikti jāpaliek privātām:

Jūsu attiecību problēmas

Lai kas arī notiktu starp jums un jūsu otru pusīti, tas ir jārisina tikai un vienīgi jums abiem. Dalīties ar niekiem šad un tad ir pieņemami, bet nepieļaujot kļūdu sākot citiem sūdzēties par problēmām attiecībās.

Ja jums ir problēma, risiniet to savā starpā, nevienam nav jāzina jūsu privātās dzīves intīmākā daļa.

Jūsu labie darbi

Ja esat paveicies ko godājamu vai vienkārši labu darbu, nav nepieciešamības ar to lielīties. Izstāstīt tuvākajiem cilvēkiem ir normāli, tomēr par to nav skaļi jāsaka visai pasaulei. Būt pieticīgam ir rets tikums un jums nav nepieciešama atzinība no visiem.

Savas dzīves nozīmīgākie mirkļi

Dalīties ar draugiem par ierastiem dzīves notikumiem ir jauki, tomēr jums nevajadzētu dalīties ar savas veselības vai personīgās dzīves problēmām. Tas, kas notiek jūsu dzīvē, ir tikai un vienīgi jūsu interesēs un neviena cita. Nelaidiet visus savā privātajā telpā.

Jūsu bankas konta atlikums

Jūsu naudas lietas attiecas tikai un vienīgi uz jums. Neizpaudiet visiem savu finansiālo stavokli, tādējādi izvaroties no skaudīgiem cilvēkiem un liekiem komentāriem. Jūsu maciņš ir jūsu darīšana, ne citu.

Problēmas jūsu ģimenē

Jūsu draugiem nav jāzina viss, kas notiek aiz slēgtām durvīm. Pat ja tas ir jums neērts jautājums, arī jūsu ģimene nebūs sajūsmā, ja sāksiet stāstīt par tās problēmām cilvēkiem, uz kuriem tas neattiecas. Tādējādi varat radīt tikai vairāk problēmu.

Jūsu iedzīve

Iemesls, kāpēc to labāk neapspriest ar citiem ir vienkāršs- jūs var pārprast un pārmest lielīšanos. Iespējams, tas, kam to stāstāt, šobrīd atrodas ne visai labā dzīves periodā, tāpēc izvēlieties būt pieticīgs. Tas ir tikums, kas vienmēr būs modē!

Savas vājības

Viena no svarīgākajām lietām, par ko būt piesardzīgam. Rūpīgi izvērtējiem, kam jūs varat atklāties par savām vājībām un grūtībām. Ne visi, kas šķiet jauki un godīgi, tādi arī ir.

Savus mērķus

Tas pats attiecas uz jūsu kvēlākajiem sapņiem dzīvē. Vai kādreiz esat pamanījis- jo vairāk stāstiet par saviem mērķiem, jo kļūstat mazāk motivēts tos sasniegt? Dalieties ar tiem, kad esat sasniedzis tos. Un arī tad izvērtējiet, kam uzticaties.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!