4 pāri pēc Zodiaka zīmes, kuros vīrietis vienmēr nonāk zem sievas tupeles

4 pāri pēc Zodiaka zīmes, kuros vīrietis vienmēr nonāk zem sievas tupeles

Pastāv četri pāru varianti, kuros sirdsdāma pilnībā pakļauj sev mīļoto.

Mēdz gadīties, ka visi šo vīrieti ir pazinuši, kā pašpietiekamu un neatlaidīgu cilvēku. Bet tad viņš ir iemīlējies un nu pilnībā nokļuvis zem sievas tupeles. Izrādās, pie visa ir vainīgas zvaigznes. Astrologi stāsta par četru Zodiaka zīmju savienojumiem, kur stiprā dzimuma pārstāvis riskē nemanot pārvērsties par lupatu.

Vīrietis - Vērsis, sieviete - Auns

Auni savus dzīvesbiedrus, kas dzimuši Vērša zīmē, momentā padara par saviem vergiem. Nonākot mīļotās ietekmē, Vērsis tai pilnībā pakļaujas un pāris dienās var izmainīties līdz nepazīšanai. Tomēr atliek Vērsim iemīlēties citā - vīrišķība tūdaļ atgriežas.

Vīrietis - Vēzis, sieviete - Dvīņi

Dvīņi ātri vīrieti Vēzi pārvērtīs par lupatu. Un lai kā viņš necenstos izdabāt mīļotajai, viņa tāpat visādos veidos centīsies noniecināt viņa pašlepnumu, pārvēršot to par trūkumu. Diemžēl šis attiecības vīrietim bieži kļūst toksiskas, un pēc kāda laika viņš arī pats noticēs, ka ir nekam nederīgs.

Vīrietis - Svari, sieviete - Lauva

Gaisa stihijas pārstāvis Svari uzpūš Lauvas liesmu, un reizē ar to arī pastiprina to spiedienu, kuru izdara uz viņu mīļotā. Iemīlējies Svaru pārstāvis centīsies rast kompromisus, toties Lauva centīsies viņu pazemot vēl vairāk.

Vīrietis - Zivis, sieviete - Jaunava

Jaunava ir Dieva dots kritiķis. Viņa vienmēr atradīs trūkumus romantiskajā un kautrīgajā Zivju zīmes vīrietī. Un viņš, savu jūtu apmāts, vēl arī pateiksies par savu acu atvēršanu. Viņš sāk ticēt, ka ir piedzimis necienīgs un visbiežāk no Jaunavas neaiziet.

Visbiežāk sievietes pašas nemaz nevēlas pakļaut sev savus izredzētos, tikai, pašām to nemanot, noliek viņus savā priekšā uz ceļiem. Vīriešiem šajos gadījumos atliek vienīgi novēlēt saņemties un bēgt neatskatoties. Protams, ja pazemojumi viņiem nesagādā īpašu baudu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!