10 drosmīgi vientuļas sievietes principi, kura nekaunas par to, ka viņai nav vīrieša

10 drosmīgi vientuļas sievietes principi, kura nekaunas par to, ka viņai nav vīrieša

Nav jaunums, ka stereotipi padara mūs nelaimīgus. Tad varbūt ir pienācis laiks no tiem atteikties? Ja jūs esat vientuļa, tas nenozīmē, ka jūs nevarētu būt laimīga, ka jums ir jākaunas par savu brīvību, ka jums ir jāpiekrīt iepazīties ar “ļoti kārtīgu vīrieti”, kurš vēl aizvien dzīvo ar mammu.

Tā vietā te, lūk, būs 10 noteikumi, pēc kuriem dzīvojot, jūs precīzi zināsiet, ka darāt visu pareizi:

Jūs neejat uz satikšanos, tikai baidoties no vientulības

Jūs jau ilgāku laiku esat viena un ir brīži, kad esat gatava doties uz satikšanos tikai tādēļ, lai piektdienas vakarā nepaliktu viena. Tas nav tā vērts. Atcerieties vienu no gudras sievietes principiem - labāk atrast veidu, kā padarīt sevi laimīgu pašai, nevis meklēt kādu, kurš to spēs izdarīt.

Jūs neielaidieties intīmās attiecībās no bezizejas

Neapšaubāmi, ka jums var būt savas vēlmes un vajadzības. Taču, par laimi, jums nav obligāti jāielaižas tuvās attiecībās tikai tādēļ, ka visi saka, ka sievietei jūsu vecumā tas ir vienkārši nepieciešams. Iespējams, ka jūs pati nevēlaties iesaistīties nenopietnā vienas nakts intrigā vai arī uzskatāt, ka intīma tuvība ir pieļaujama tikai nopietnās attiecībās. Vai tad tas ir slikti?

Jūs nekautrējaties no sava neprecētas sievietes statusa

Ja kāds jums jautā par jūsu statusu, palieciet mierīga un pārliecinoša. Jūs atradīsiet savu otro pusīti, kad to patiešām vēlēsieties, bet pagaidām tas neietilpst jūsu dzīves prioritāšu sarakstā.

Jūs izbaudāt dzīvesveidu, kādu pati sev esat radījusi

Paveraties apkārt, jums ir lieliska karjera, aizraušanās un hobiji, par kuriem jums ir interese. Jūs esat radījusi sev daudzšķautnainu pasauli. Ap jums virmo mīlestība un laime. Izbaudiet to!

Jūs zināt, ka esat personība

Ir tik viegli nokļūt pašai savu domu slazdā, domājot par jaunu attiecību veidošanu, tā vietā, lai dzīvotu pilnīgu un piesātinātu dzīvi. Un tomēr sirds dziļumos saprast, ka tās visas ir muļķības. Jūs jau esat nobriedusi personība. Jums nekas nav jāpierāda, atcerieties šo brīvas sievietes bausli.

Jūs nevairāties no saviem precētajiem draugiem

Kad precas jūsu draugi, rodas sajūta, ka tagad jūs nevienam vairs neesat vajadzīga. Jums nav iemeslu tā domāt. Nekas nespēj nostāties starp īstiem draugiem. Viņi jūs nav pametuši, bet tikai devušies pa citu ceļu. Laulība ne ar ko nav nedz labāka, nedz sliktāka par brīvību, tie vienkārši ir dažādi ceļi.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!