Kā 2022. gada novembrī "Sarkanais mēness" –pilnmēness, ietekmēs visu zodiaka zīmju likteni

Kā 2022. gada novembrī "Sarkanais mēness" –pilnmēness, ietekmēs visu zodiaka zīmju likteni

Šis pilnmēness var būt noderīgs tikai tiem cilvēkiem, kuru profesija ir saistīta ar radošumu. Rakstnieki, dzejnieki, dejotāji, mākslinieki, dizaineri, žurnālisti un emuāru autori, gluži pretēji, saņems enerģijas lādiņu. Viņi var veiksmīgi pabeigt projektu un, ne mirkli nekavējot, uzsākt jaunu. Rezultāts pārsniegs visas cerības, un atlīdzība būs dāsna. Bet citi cilvēki, ja viņi radoši pieiet problēmu risināšanai, var paļauties uz viņu ātru risinājumu.

Kas attiecas uz vēlmēm, tad Asins Mēness nav labākais laiks, lai tās izteiktu vai apspriestu. 90% panākumu ir atkarīgi tikai no jūsu pūlēm, tāpēc ir bezjēdzīgi lūgt Visumu jums palīdzēt. Atstājiet šo ideju uz decembra beigām, tieši Vecgada vakarā vairumam horoskopa pārstāvju piepildīsies visi sapņi. Tātad, parunāsim sīkāk par katru zodiaka zīmi: kādus pārsteigumus cilvēkiem ir sagatavojis Pilnmēness?

Auns

Šīs zīmes cilvēki būs aizņemti tikai ar sevi. Kopumā tas ir pareizi, jo uz Pilnmēnesī var izveidoties situācija, kas kaitēs viņu reputācijai. Centieties nedot nepatiesus solījumus un kontrolējiet savas emocijas.

Vērsis

Pilnmēness Vērsim būs emocionāli grūts laiks. Papildus ierastajiem strīdiem ar kolēģiem un draugiem, var rasties arī nesaprašanās ar priekšniecību. Sliktākais scenārijs ir atlaišana. Jauno projektu realizāciju labāk atlikt uz laiku pēc 14. novembra.

Dvīņi

8. novembrī šīs zīmes pārstāvji var justies nomākti un krasi pasliktināties garastāvoklis: no slikta līdz katastrofālam. Padoms ir vienkāršs: vienkārši nogaidiet negatīvo aspektu un veltiet laiku garīgām vērtībām. Bet 9. un 10. novembrī padomā, kā vari palielināt savus ienākumus.

Vēži

Vēža klusēšama un slepenība var izvest no pacietības viņu tuvākos. Tāpēc arī šīs zīmes pārstāvjiem ieteicams ierobežot tikšanās un saziņu. Bet atslābt nevajag. Tagad sākas viens no aizejošā 2022. gada produktīvākajiem periodiem.

Lauva

Bet lauvām Pilnmēness liks aizdomāties. Jums būs jāizlemj, kas jums ir svarīgāks: eksperimenti radošumā un darbā vai stabilitāte? Neskatoties uz to, Lauvām iesakām atcerēties, ka zīle rokās vienmēr ir labāk nekā mednis kokā. 8. novembrī joprojām pastāv nervu sabrukuma risks, tāpēc ir jēga iepriekš brīdināt tuviniekus.

Jaunava

Šīs zīmes pārstāvji var justies noguruši. Pilnmēnesī ieteicams paņemt īsu pauzi no darīšanām. Ja Jaunavas nevar izvairīties no darba, tad dariet to mierīgi un neiesaistieties strīdos, šodien uzvara nebūs jūsu pusē. Tāpat Jaunavas var kļūt par manipulatoru upuriem.

Svari

Svariem ir jāsteidzas, taču labāk virzīties uz iecerēto mērķi pēc iespējas lēnāk. 8. novembris ir pretrunu laiks, un šīs zīmes pārstāvju galvenais uzdevums ir atrast vidusceļu. Nav izslēgtas arī nelielas finansiālas problēmas, un, ja aizdodat, varat atvadīties no savas naudas uz visiem laikiem.

Skorpions

Pēc 14. novembra Skorpioni jutīs spēka un motivācijas pieaugumu. Bet līdz šim laikam un it īpaši uz Pilnmēnesi labāk pavadīt mierīgi. Ja iespējams, izvairieties no socializācijas un paņemiet atvaļinājumu. Bet viņa personīgo dzīvi Pilnmēness ietekmēs pozitīvi. Kaisle un romantika Skorpionu nepametīs 8., 9. un 10. novembrī.

Strēlnieks

Visveiksmīgākā zodiaka zīme Pilnmēness laikā ir Strēlnieks. Tieši šī zvaigznāja pārstāvji spēs sasniegt visus savus mērķus. Un radošo Strēlnieku gaida vispārēja atzinība. Brīvos šīs zīmes pārstāvjus sagaida patīkami pārsteigumi: 8., 9. un 10. novembrī izejiet biežāk no mājas, jums ir iespēja satikt savu īpašo cilvēku.

Mežāzis

Mežāžiem Pilnmēness būs pārvērtību un atgūšanās no pagātnes kļūdām laiks. Mežāžiem ir svarīgi saprast sevi un apzināties savas pagātnes kļūdas. 8. novembris būs sava veida ģenerālmēģinājums kaut kam grandiozam. Taču paturi prātā, ka darbā nav lieku nieku, tāpēc nevajag būt pārlieku pašpārliecinātam.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ir vēl viens horoskopa pārstāvis, kas Pilnmēness periodā būs uzmanības centrā. Bet, ja tavā personīgajā dzīvē tas ir vairāk pluss, tad profesionālajā jomā šāda darbība tavā virzienā ne ar ko labu nebeigsies. Līdz ar uzmanību pieaugs arī atbildība, var tikt pakļauts nepamatotai kritikai, kas uz ilgu laiku izsitīs no darba ritma.

Zivis

Pilnmēness liks dažām Zivīm iesaistīties strīdos, taču rezultātā tās nevainagosies ar uzvarām. Kopumā šīs zīmes pārstāvji vēlēsies iegūt vēlamo ar viltību vai viltu – tā nav labākā ideja tik nemierīgā laikā. Jau pēc 14. novembra tava blēdība atklāsies un tad par savu rīcību būs jāatbild.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!