Alveja, medus, kagors un šis maisījums uzcels pat mirušos!

Alveja, medus, kagors un šis maisījums uzcels pat mirušos!

Šo visu ielēju tīrā, emaljētā bļodā, kārtīgi samaisīju.
Iegūtais daudzums satilpa divās trīslitru burkās. Cieši aiztaisīju burkas un ietinu melnās jakās un noliku pagrabā uz betona grīdas. Aizmirsu, cik ilgi bija jānostādina un kā bija jālieto.

Pēc 10 dienām paņēmu burku, sakratīju un, salejot pa pudelēm, sāku dzert pa 1 ēdamkarotei trīs reizes dienā stundu pirms ēšanas. Pudeles turēju ledusskapī, ietītas melnā audumā.
Šo mikstūru lietoju ilgi, bet oktobrī devos uz konsultāciju. Tur arī uzzināju, ko man bija pareģojuši mediķi.
Rezultātā onkoloģiskās klīnikas izraksts ar tās direktora parakstu. Tur tika teikts, ka ar diagnozi “dzemdes vēzis audu gangrēnās sabrukšanas stadijā” mani izrakstīja kā neizārstējamu, bet, kad rudenī izmeklēja, izrādījās, ka es esmu pilnīgi vesela, un esmu pieņēmusies svarā par 22 kilogramiem.
Tālāk aprakstīts manis lietotais ārstēšanās veids ar nelielām precizitātēm: līdz nogriešanai alveju 5 dienas nelaistīt.

Vajadzīgs sarkanvīns ar stiprumu 16 – 18 grādi vai portvīns (0,5 l).

Maisījumu nostādināt 5 dienas.
Lietot pa 1 tējkarotei pirmās piecas dienas, pēc tam – pa 1 ēdamkarotei vismaz 2 – 3 nedēļas, bet vēlamais kurss ir 1,5 – 2 mēneši.

Svarīgi ir tas, ka no pirmajām dienām slimajiem parādās apetīte. Šis maisījums tādā pašā devā ir ieteicams plaušu tuberkulozes, kuņģa čūlas, kā arī psihisku traucējumu ārstēšanai un hronisku asins saslimšanu, ginekoloģisku problēmu, paralīzes, zobusāpju un galvassāpju gadījumos.

Šis veids ir universāls cīņā ar hroniskāiem un asiem kuņģa, aknu, zarnu, sirds bojājumiem. Un var būt ne tikai ārstniecisks, bet arī profilaktisks.

Profilaksei pietiks ar šo:

  • alveja – 350 grami,
  • medus – 600 grami,
  • vīns – 350 grami.

Pēc tam, kad izārstējos, es ik pēc pieciem gadiem taisu tādu uzlējumu profilaksei. Man jau ir 78 gadi, bet nesteidzos mirt.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!