7 lietas, kas būtu jāievēro, lai piepildītos jūsu vēlēšanās

7 lietas, kas būtu jāievēro, lai piepildītos jūsu vēlēšanās

Vai jūs gribētu, lai jūsu vēlēšanās piepildītos?

Ezotēriķi uzskata, ka mūsu vēlēšanās piepildīsies, ja mēs tās pareizi "pierakstīsim".

Vēlēšanos vajag pierakstiet...

Obligāti pierakstiet jūsu vēlēšanos rūpīgā un skaistā rokrakstā. Viegli pateikt, bet izdarīt grūti. Neskatoties uz to, ka tas šķiet viegli, pareizi uzrakstīt savu vēlēšanos nav nemaz tik viegli. Apskatīsim sekojošus piemērus: "Es vēlos, lai man būtu sava māja!" Vai ir pareizi uzrakstīts? Izrādās, ka nepareizi. Problēma ir tajā, ka šāda vēlēšanās var piepildīties, bet rodas jautājums kad? Vēlēšanai bez precīza termiņa nav nozīmes. Atcerieties to.

Vēlēšanai jābūt konkrētam izpildīšanās termiņam.

Piemēram: "2021.gada vasarā man būs liela, skaista vasarnīca." Bet, ja jūs sāksiet domāt: " Es nopirkšu vasarnīcu," tā būs kļūda. Uzrakstītais piepildīsies, bet kādā laika periodā tas nav zināms. Tāpēc pirms rakstīšanas padomājiet, kad jūs gribat, lai vēlēšanās piepildītos. (Protams, saprātīgās robežās) Un tikai pēc tam pārejiet uz nākamo ezotērikas likumu.

Rakstiet vēlēšanos tagadnes formā.

Citiem vārdiem sakot nevis: "Es nopirkšu sev māju", bet gan jāraksta: " Es nopērku sev māju." Svarīgs ir moments. Tas nozīmē, ka jums ir jāiedomājas, ka jums jau ir māja. Tā ir vēl viena rupja kļūda sākot: " Es negribu būt nabadzīgs." Pareizi uzrakstīts? Nē, taču nepareizi. Un tam ir savi iemesli:

Visums nesaprot priedēkli "ne", "nav", "nē" un citus noraidošus, negatīvus vārdus. Jūs sakiet: "Negribu būt nabadzīgs, bet visums ignorē priedēkli " ne", sanāk pavēle: "Gribu būt nabadzīgs!"

Mēs kā magnēti pievelkam pie sevis to, par ko domājam. Sev sākot: "Es negribu būt par nabagu", jūs automātiski pievelkat sev nabadzību, tāpēc par to jau mēs runājām. Visums nesaprot noraidošo priedēkli "ne". Tāpēc labāk teikt:"Es gribu būt bagāts un es esmu bagāts!"

Aizliedziet sev teikt "ne" un citus noliedzošu vārdus.

Kad rakstīsiet vēlēšanos, obligāti sakoncentrējieties uz to un aprakstiet to pēc iespējas detalizētāk. No tā izriet likums nākamais likums.

Rakstiet vēlēšanos detalizēti, konkrēti, emocionāli un ar dvēseli.

Ja jūs vēlaties iegūt jaunu māju, aprakstiet to pilnībā, sākot ar trepēm, istabu skaitu, to izvietojumu, beidzot ar vietiņu, kur noliksiet savu mīļāko vāzi utt.

Uzrakstīto vēlēšanos nobeidziet ar lūgšanu ar frāzi par svētību.

Pierakstot vēlēšanos pazemīgi palūdziet palīdzību Augstākajiem spēkiem. Ja jūs ticat Dievam, lūdziet par to, lai vēlēšanās piepildītos.

Nekad neieciklējies savās vēlēšanās.

Kad vēlēšanās ir uzrakstīta, noslēp lapiņu klusā stūrīti, taču nedomā, ka tas ir viss. Ej pretī savai vēlēšanai un rīkojies... Katrā gadījumā neieciklējies. Neizjauc Visuma harmoniju "aizslaukot" visu no sava ceļa mērķa dēļ. Rīkojieties apdomīgi, gudri un jūsu vēlēšanās noteikti piepildīsies.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!