Omīte atklāja, kāpēc ejot gulēt jāuzvelk vilnas zeķes. Vai Tu to dari?

Omīte atklāja, kāpēc ejot gulēt jāuzvelk vilnas zeķes. Vai Tu to dari?

Vēsajos ziemas vakaros, dodoties gulēt, dažkārt vilinoša šķiet doma par siltu zeķu uzvilkšanu. Izrādās šāda doma nebūt nav slikta.

1. Sasildot kājas, zeķes ļauj organismam pazemināt ķermeņa temperatūru, kas, savukārt, liecina par gatavību miegam. Tādējādi zeķes tev palīdz ātrāk iemigt.

2. Stress un zema temperatūra var novest pie Reino slimības, kad asinis sāk nepareizi cirkulēt pa organismu. Var sākties kāju un roku tirpšana un spazmas. Gulēšana zeķēs ir lieliska profilakse pret šo kaiti.

3.Ļoti daudzas sievietes, piedzīvojot menopauzi, saskaras ar karstuma viļņiem, kas izpaužas ar svīšanu, pēkšņu karstuma sajūtu, kas izplatās pa visu ķermeni. Asinsvadu paplašināšanās un siltuma izdalīšanās no organisma palīdz nedaudz samazināt ķermeņa temperatūru un atvieglot karstuma viļņu simptomus.

4. Zeķes kājās ne tikai ļaus ātrāk aizmigt, bet arī miegu padarīs mierīgu un dziļu. Bet labs miegs ir ļoti svarīgs, lai nākamā diena būtu izdevusies.

5. Pēdējais punkts būs interesants tiem, kam ir problēmas ar sausu ādu uz pēdām vai papēžiem. Pirms gulēt iešanas uzzied uz pēdām krēmu vai losjonu un uzvelc zeķes. Jau no rīta būs redzams rezultāts.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!