Satiksmes organizācija uz Jūrmalas šosejas remontu laikā

Satiksmes organizācija uz Jūrmalas šosejas remontu laikā

Uzsākoties aktīviem remontdarbiem uz Jūrmalas šosejas, 13. jūnijā tur tiek ieviestas būtiskas satiksmes organizācijas izmaiņas un līdz 2020. gada rudenim satiksme starp Jūrmalu un Rīgu notiks pa vienu brauktuvi un divām joslām katrā virzienā. Paredzams, ka siltajās vasaras dienās un brīvdienās satiksme šajā posmā būs palēnināta, tāpēc aicinām nokļūšanai uz Jūrmalu no Rīgas un no Rīgas uz Jūrmalu izmantot vilcienu. Savukārt autovadītājus, kas dosies uz Jūrmalu ar auto, aicinām izmantot iespējas iegādāties caurlaides attālināti. Par plānotajām izmaiņām šodien preses konferencē tika informēti mediju pārstāvji.

Jūrmalas šosejas pārbūve notiek posmā no Rīgas robežas līdz pieejām Jūrmalas caurlaižu punktam (13,41.-19,25. km). Šosejas pārbūves ietvaros ar reciklētu veco asfaltu tiks pastiprināti ceļa pamati un ieklātas trīs jauna asfalta kārtas. Atjaunos arī nobrauktuves satiksmes mezglā ar Rīgas apvedceļu Salaspils–Babīte (A5).

“Izpēte ir apliecinājusi, ka ceļa pamatos ir atbilstoši kvalitatīvi materiāli, lai nodrošinātu nākamajos 20 gados prognozētās satiksmes vajadzības, kas varētu būt līdz 80 000 transporta vienībām diennaktī, no tām 10 % kravas transports. Atbilstoši tām ir izvēlēta ceļa konstrukcija: esošais salturīgais slānis un šķembu pamats, kam pa virsu tiks ieklāta reciklētā asfalta kārta un trīs jauna asfalta kārtas – pamata kārta, saistes kārta un virskārta,” norāda VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) Būvniecības pārvaldes direktors Gints Alberiņš.

Satiksmes organizācija uz Jūrmalas šosejas no 13. jūnija

No Rīgas virzienā uz Jūrmalu būs slēgta brauktuve Jūrmalas virzienā. Satiksme abos virzienos pa divām joslām tiks organizēta uz brauktuves Rīgas virzienā.

Braucot no Jūrmalas uz Babīti un Imantu būs jānogriežas uz Rīgas apvedceļu un jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā. Pa ceļa pārvadu jāšķērso Jūrmalas šoseja. Lai brauktu uz Imantu, jābrauc taisni, bet uz Babīti ir jāpagriežas pa labi uz nobrauktuvi no Jūrmalas šosejas, kur būs organizēta divvirzienu satiksme.

Braucot no Liepājas uz Jūrmalu, pa ceļa pārvadu jāšķērso Jūrmalas šoseja. Jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā. Pa nobrauktuvi no Rīgas apvedceļa jādodas Jūrmalas virzienā.

Braucot no Babītes uz Rīgu, pa nobrauktuvi no Jūrmalas šosejas jādodas Imantas virzienā. Jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā. Pa ceļa pārvadu jāšķērso Jūrmalas šoseja. Jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā. Pa nobrauktuvi jādodas Rīgas virzienā.

Avots: lvceli.lv

P.S. Painformē arī savus draugus

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!