Meita meklē savu pazudušo tēti, kurš izgāja no mājām un nav atgriezies

Meita meklē savu pazudušo tēti, kurš izgāja no mājām un nav atgriezies

Sociālajā vietnē "Facebook" ievietots palīdzības sauciens.

Vēl joprojām nav atrasts mans tētis, tāpēc pārpublicēju ar citu fotogrāfiju. Šī gan tapusi pirms vairākiem gadiem, bet svaigākas man nav - cilvēks bija slims un nekādos pasākumos nepiedalījās.

Lūdzu palīdziet atrast pazudušu cilvēku Ķekavā - Agri Turciņu! 09.01.2020 ap astoņiem vakarā izgāja no mājām un devās nezināmā virzienā (iespējams pat ārpus Ķekavas) Augums 184cm, druknas miesasbūves. Gaiši iesirmi mati. Vecums 75 gadi. Sirgst ar nopietniem atmiņas traucējumiem. Var būt apjucis un apmaldījies. Bija ģērbies tumši zilā ziemas vējjakā ar sarkaniem ielaidumiem. Alkoholu nelieto,nesmēķē, nav agresīvs un agrāk zināja, kur atrodas mājas.

Ja kādam interesē, kāpēc slims cilvēks nebija atbilstošā veselības iestādē, tad tas viss bija ieilgušā procesā, kā tas mūsu valstī notiek.

Lūdzu pašērojiet, ja nu kāds ir redzējis kur ejam šajās dienās, lai būtu vismaz virziens, kurā meklēt! Visi mums zināmie draugi un paziņas ir aptaujāti - neviens nav saticis pēdējās dienās. Ja kādam ir kāda zināma informācija, lūdzu rakstiet man privāti, vai zvaniet pa telefonu 29124831 Mudrai Turciņai!

Svarīga ir jebkāda informācija.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!