Horoskops nedēļai laika posmā no 25. jūnija līdz 1. jūlijam

Horoskops nedēļai laika posmā no 25. jūnija līdz 1. jūlijam

Planētu izvietojums šajā nedēļā īpašu uzmanību pievērsīs materiālajai sfērai. Būs paaugstināta vēlme pēc stabilitātes un drošības, daudzi savu enerģiju veltīs tieši materiālās labklājības celšanai. Šis periods veicinās darījuma sarunas un braucienus, bet rezultāti naudas izteiksmē nāks vēlāk. Šis ir labvēlīgs laiks mācībām, ātrai informācijas apgūšanai un praktisku iemaņu apgūšanai. Nedēļas otrajā pusē planētu stāvoklis var izraisīt sasteigtu lēmumu pieņemšanu, lai gan tie var būt arī ļoti neordināri un nest ātru peļņu.

AUNS

Šī ir jums ļoti svarīga nedēļa, īpaši tas attiecas uz mijiedarbību ar cilvēkiem, ilgstošiem personīgiem un darījumu sakariem. Bieži var izraisīsies strīdīgas situācijas, kuras būs grūti atrisināt bez citu cilvēku palīdzības. Nav izslēgta jūsu tieša vai pastarpināta iesaistīšanās konfliktos, tiesu darbos, situācijās, kurās būs nepieciešams izdarīt izvēli. Iespējams, izvēlēsieties un strīdēsieties ne jau jūs pats, bet, vienalga, tas kaut kādā veidā atstās iespaidu uz jums. Jums piestāvēs miera nesēja un padomnieka loma.

VĒRSIS

Lai efektīvi strādātu, jums būs nepieciešami attiecīgi apstākļi un attiecības, ar kolēģiem, kas nebūs saspringtas. Nedēļas pirmajā pusē varēsiet virzīties augšup pa karjeras kāpnēm, papildināt savas zināšanas ar ārvalstu pieredzi. Jums izdosies izvairīties no nevajadzīgas laika tērēšanas, kas arī labvēlīgi atsauksies uz jūsu darbu. Nedēļas otrajā pusē iespējama labvēlīgu līgumu slēgšana.

DVĪŅI

Personīgā dzīve būs cieši saistīta ar finansiālajiem un īpašuma jautājumiem. Visvienkāršākais variants – kopēja naudas pelnīšana vai tērēšana, iespējami lēmumi, kas saistīti ar īpašuma dalīšanu, alimentiem, parādu atmaksu un sodiem. Nav izslēgts kopīgs tāls brauciens. Attiecībās vissvarīgākais būs ticība mīļotajam cilvēkam, tā atbalsts jebkuros apstākļos.

VĒZIS

Jūsu ienākumi un izdevumi īsti nebūs jūsu varā, visbiežāk vajadzēs konsultēties ar citiem cilvēkiem vai lūgt viņu palīdzību, vai arī sniegt to citiem. Iespējami lieli pirkumi mājai vai ģimenes locekļiem, nav izslēgta nekustamā īpašuma jautājumu un naudas ieguldījumu risināšana. Nedēļas otrā puse dos lielāku brīvību, bet mazāku atbalstu, daudz kas būs jāatrisina pašam. Šajās dienās būs daudz iespēju svarīgu darbu uzsākšanai, biznesa paplašināšanai, darba maiņai.

LAUVA

Jūsu veselība daudzējādā ziņā būs atkarīga no piesardzības un stresa noturības. Šajā periodā jūsu enerģētika būs pietiekami spēcīga, lai pretotos jebkurai negatīvai lietai. Bet, ja negatīvā būs par daudz, nedēļa var būt traumatiska. Īpaši uzmanīgiem jābūt nedēļas otrajā pusē. Pastāv aknu slimību saasinājuma risks.

JAUNAVA

Tiekšanās pēc kaut kā labāka var tikt sasaistīta ar svarīgu uzdevumu risināšanu, kas atņems daudz fiziskā un emocionālā spēka. Var saasināties intuīcija, kas ļaus redzēt problēmas dziļākos iemeslus. Spēsiet saredzēt procesus, kas vēl nav acīmredzami, bet jau notiek un ietekmē jūs dzīvi. Tos saprotot, jūs spēsiet spēcīgāk ietekmēt cilvēkus ne tikai ar vārdiem, bet arī enerģētiski. Tikai nepārspīlējiet.

SVARI

Jūs veiksmīgi virzieties uz augšu pa karjeras kāpnēm un vienmēr zināt, ko vēlaties. Ja nedēļas pirmajā pusē jums ieplānots darījumu brauciens uz ārzemēm , tad tas būs veiksmīgs un rezultatīvs. Nedēļas otrajā pusē parādīsies vēlme darīt fizisku darbu, kurā būs nepieciešama precizitāte un pacietība. Būsiet tendēts netērēt savu iekšējo enerģiju veltīgi, bet ja tik tiešām būs nepieciešams sevi izpaust, spēsiet uzlēkt augstāk par savu galvu.

SKORPIONS

Iespējami nopietni plāni un saulainas cerības, kas saistītas ar personīgo dzīvi. Tas var būt saistīts ar gatavošanos kāzām, svarīga ģimenes pasākuma plānošanu, ceļojumu vai pārcelšanos uz jaunu dzīves vietu. Jūsu personīgie panākumi izpaudīsies pateicoties atbalstam no malas – tie būs tuvinieki un ģimene. Personīgās attiecības stiprinās atbildība vārdos un darbos. Kaitēt varēs tikai nekontrolētas jūtas.

STRĒLNIEKS

Materiālie labumi šonedēļ atnāks pie tiem, kuru ikdienas darbība galīgi nav saistīta ar naudu – māksliniekiem, garīgajiem praktiķiem, filozofiem, visu veidu sevis izzinātājiem. Protams, būs nepieciešams arī talants un aizrautība, kas var piesaistīt citu cilvēku uzmanību. Draudzība ar priekšniecību var materiāli aplaimot mazāk cēlu profesiju pārstāvjus.

MEŽĀZIS

Jūsu veselībai ļoti labvēlīgs periods, ja vien piekopsiet veselīgu dzīves veidu. Lai risks līdzinātos nullei, izvairieties no fiziskas un garīgas pārpūles, pārmērībām ēšanā un dzeršanā, kaitīgu produktu lietošanā. Mērena fiziskā aktivitāte ir veselīga, jūs labvēlīgi ietekmēs gari izbraukumi vai pārgājieni, protams, ievērojot visus drošības pasākumus. Īpašu uzmanību šonedēļ jāpievērš iegurņa un gurnu zonai, kā arī aknām.

ŪDENSVĪRS

Nedēļa nesīs ievērojamas pārmaiņas dzīvē. Var parādīties jauni plāni un sapņi vai mainīties pasaules redzējums. Iespējams, jums gribēsies paiet malā, aizbēgt no dzīves burzmas, no apgrūtinošajiem pienākumiem un paplašināt savu personīgo pasauli, apgūstot ko pilnīgi jaunu. Labs laiks atpūtai. Tālos ceļojumos jābūt piesardzīgiem, nedēļa ir neparedzama, iespējamas avārijas situācijas.

ZIVIS

Ar lielu entuziasmu veltīsiet sevi iecienītajai nodarbei, labi sastrādāsieties kolektīvā, spēsiet aizstāvēt personīgo viedokli un izteikt pāris progresīvu ideju. Bet ir bažas, ka vēlme redzēt sevi kā neaizstājamu darbinieku var novest pie lieluma mānijas, bet prasības kolēģiem būs pārāk augstas vai pat neizpildāmas. Ja spēsiet tikt pāri šiem pārspīlējumiem, kļūsiet par tik tiešām neaizstājamu darbinieku, kuram var uzticēt jebkuru pienākumu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienjies mūsu sekotājiem

Aizvērt