Horoskops nedēļai laika posmā no 18. līdz 24. jūnijam

Horoskops nedēļai laika posmā no 18. līdz 24. jūnijam

Visas nedēļas garumā biežāk var sāpēt kakls, piemeklēt balss saišu problēmas, saasināties sirds un vairogdziedzera slimības. Nedēļas pirmajā pusē pastāv aknu slimību risks, tāpat var pasliktināties vispārējais veselības stāvoklis cilvēkiem, kurus ļoti ietekmē meteoroloģiskie apstākļi. Iespējamas spiediena maiņas, galvas reiboņi, redzes pasliktināšanās, tūska, ausu un apakšžokļa sāpes. Traumām un iekaisumiem vairāk būs pakļautas tieši ceļu locītavas. Nedēļas otrajā pusē palielināsies kakla traumu iespējamība. Nedēļas vidū būs lielāka patoloģisko procesu attīstība organismā, “snaudoši” procesi var kļūt akūti. Šajās dienās īpaši ievainojama būs nervu sistēma, iespējama strauja notievēšana vai gluži otrādi – pieņemšanās svarā.

AUNS

Radoša, aktīva nedēļa, planētas piešķirs iespēju pašrealizācijai un popularitātes iegūšanai. Riskanti lēmumi darbā un naudas lietās var izrādīties ļoti veiksmīgi. Labi veiksies uzņēmējdarbībā, īpaši šovbiznesā, dažādu izklaides pasākumu organizēšanā, publisku lekciju lasīšanā, uzstāšanās pasākumos. Naudu var nest arī konsultanta vai starpnieka lomas pildīšana.

VĒRSIS

Šis ir labs laiks jūsu fiziskajai veselībai. Dzīvojiet aktīvu dzīvi, daudz strādājiet un izklaidējieties. Galvenais – nepārpūlējiet sirds – asinsvadu sistēmu, nepieļaujiet ilgstošu pārpūli un pārmērības izklaidēs, pārēšanos un neaizraujieties ar saldumu ēšanu. Kvalitatīva pārtika šajā laikā būs īpaši svarīga. Ja tai nepievērsīsiet pietiekami lielu uzmanību, tas var perspektīvā ļoti negatīvi atsaukties uz jūsu izskatu.

DVĪŅI

Šīs dienas nesīs jaunas iespējas gan radošajā, gan personīgajā jomā. Varat gūt popularitāti un rast dzīvē daudz prieka un piedzīvojumus. Iespējams, satiksiet mīlestību vai priecāsieties par savu bērnu sasniegumiem. Taču jāņem vērā, ka ne visas planētas darbojas harmoniski un saskaņoti. Dažreiz acīmredzami panākumi var pārvērsties problēmās, savukārt, problēmas ļaus labāk izpausties.

VĒZIS

Šajā periodā priekšplānā izvirzīsies karjera. Esat pieradis spēlēt godīgi, tāpēc necentīsieties rīkoties konkurentiem aiz muguras. Jums piemīt spēja pārliecināt, kas arī spēlē ievērojamu lomu jūsu virzībā pa karjeras kāpnēm. Nedēļas otrajā pusē īpaši jāpiedomā pie tā, ko runājat, daudz kas var vērsties pret jums. Iespējamas kļūdas rēķinos un dokumentos, tos jāpārbauda ar īpašu rūpību un uzmanību.

LAUVA

Attiecības laulāto starpā būs harmoniskas, ja tajās centīsieties ievērot līdztiesību; pārim viss jācenšas risināt vienprātīgi. Ja kāds centīsies ieņemt dominējošu pozīciju, neklausot otra iebildumos, tā kļūs par problēmu, kas var novest pie konfliktiem un strīdiem. Izvairīties no tā var pavisam vienkārši – biežāk ieklausieties otras pusītes viedoklī.

JAUNAVA

Materiālos labumus vairosiet pateicoties smagam darbam un disciplīnai. Labākā pozīcijā šonedēļ būs tie, kuri strādā medicīnas, veterinārijas, tirdzniecības un apkalpojošā jomā. Starpnieka un konsultējošā darbība arī tiks labi apmaksāta, radošais darbs labāk veiksies tandēmā. Nedēļas vidū gan labāk strādājiet viens pats. Nedēļas beigās iespējamas materiālas grūtības un problēmas darbā.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienjies mūsu sekotājiem

Aizvērt