Horoskopi nedēļai laika posmā no 11. līdz 17. jūnijam

Horoskopi nedēļai laika posmā no 11. līdz 17. jūnijam

Planētu stāvoklis nosaka to, ka jāsaglabā stabilitāte un drošība, jācenšas saglabāt pašreizējais stāvoklis. Šis nav brīdis radikālām pārmaiņām. Nedēļas otrajā pusē iespējamas pēkšņas situācijas, postoši notikumi, dīvainas parādības un neparastas, bieži vien neprātīgas situācijas. Iespējams viss: avārijas, konflikti, skandāli, protesti, reformas, kaut kā stabila atcelšana, noteikumu un robežu pārkāpšana. Būs nepieciešama milzīga paškontrole un uzmanība, lai neiekļūtu kādā nepatīkamā situācijā. Protams, bez negatīvajiem notikumiem būs arī pozitīvie un harmoniskie. Tāpēc teikt, ka viss būs slikti, nevar. Daudziem šī nedēļa var kļūt par jaunu iespēju un veiksmīgu sakritību laiku. Galvenais, nepalaist tos garām.

AUNS

Šajā periodā izjutīsiet spēcīgu vēlmi sevi nodrošināt tieši materiālajā jomā, pielietojot konservatīvas metodes. Jūs teicamās komerciālās prasmes šajā laikā jāturpina attīstīt. Iespējams, sāksiet nodarboties ar labdarību. Labās organizatoriskās prasmes un ķēriens darījumu kārtošanā labvēlīgi ietekmēs jūsu virzību pa karjeras kāpnēm.

VĒRSIS

Šis periods veicinās vieglu, iespējams, koķetējošu attiecību veidošanos. Ja tas jūs neapmierina, nemeklējiet jaunas pazīšanās, pievērsiet uzmanību tiem, kas jums jau sen ir blakus, iespējams, tieši kāds no viņiem ir jūsu likteņa iezīmētais. Pāriem, kurus saista ģimeniskas attiecības, šis ir ļoti labvēlīga laiks, tas dos stabilitāti attiecībās, ļaus atrisināt ikvienu samilzušu jautājumu bez liekā emocijām un ar vēsu prātu.

DVĪŅI

Materiālā labklājība daudzējādā ziņā būs atkarīga no jūsu pagātnes darbībām un lēmumiem, no esošajiem vai neesošajiem iekrājumiem. Un ne tikai materiālajiem. Svarīga būs arī uzkrātā pieredze un iegūtās zināšanas. Nedēļas pirmajā pusē varat izpausties intelektuālajā sfērā, literatūrā un žurnālistikā. Tas viss var vairot jūsu materiālo labklājību. Otrajā nedēļas pusē ar naudas pelnīšanu veiksies grūtāk, tad vairāk pievēršaties vienpatībai un tērējiet naudu savas sadzīves uzlabošanai.

VĒZIS

Šis periods būs jums veiksmīgs, bet var būt nosliece uz elpceļu sistēmas slimībām. Jāizvairās no caurvējiem, ilgstošas uzturēšanās piesmēķētās telpās, cenšaties neelpot piesārņotu un aukstu gaisu. Nav izslēgts arī paaugstināts jutīgums uz laika apstākļu maiņām nedēļas pirmajā pusē.

LAUVA

Šajā nedēļā jūsu progress būs atkarīgs no prasmes mācīties un komunicēt. Mācīties, tas nozīmē ne tikai zinību apgūšanu mācību iestādē, bet prasme apgūt jums apkārt esošo informāciju un izdarīt secinājumus. Saskarsme ar dažādiem cilvēkiem nāks jums par labu, pat ja šie cilvēki būs jums sveši un pat nepatīkami. Izrādot interesi par citiem, jūs varat iegūt autoritāti un ietekmi, bet cenšaties pārāk nedemonstrēt savu pārākumu pār citiem.

JAUNAVA

Komercija un uzņēmējdarbība ir tās jomas, kurās varat izpausties nedēļas pirmajā pusē. Jūsu idejas būs drosmīgas un metīs izaicinājumu jūsu partneriem. Jaunu virsotņu iekarošanai traucēs tikai personīgā spītība, jums jāmācās uzklausīt kolēģu padomus, nevis tos noliegt. Nedēļas beigās iespējamas finansiālas problēmas un grūtības saskarsmē ar priekšniecību.

SVARI

Periods būs labvēlīgs jaunu mīlas sakaru dibināšanai vai jau esošu attiecību attīstībai. Šajā laikā izbaudīsiet pastiprinātu uzmanību no pretējā dzimuma pārstāvjiem vai pārstāvēm. Laulībā esošie svari lielu uzmanību veltī saviem bērniem un kopīgām izklaidēm.

SKORPIONS

Materiālo labumu jums nesīs darbības kas tā vai citādi saistītas ar nekustamo īpašumu, zemes darbiem, dzīvokļu pārdošanu vai izīrēšanu. Materiālais labums, iespējams, neparādīsies uzreiz, bet viss, ko uzsāksiet, nebūs veltīgi iztērēts laiks un spēks. Tāpat iespējama dzīvokļa pirkšana vai noīrēšana, personīgā zemes gabala iegādāšanās. Naudu var nest arī radošs darbs, profesija, kas saistīta ar modi un skaistumu.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienjies mūsu sekotājiem

Aizvērt